@Ringo (30.12.2022 22:43): Sakra ještě Gabriel... QfG je trochu jiný žánr, ale také super hry. Laura je taková srdcovka s neopakovatelnou atmosférou, ani to nedokážu pořádně vysvětlit. Proto se tak těším na Crimson Diamond.
@jvempire (30.12.2022 22:27): Já jsem z kraje devadesátek zahlédl na EcoQuest 2 obrázky u návodu v Excaliburu a hned jsem si to psal do seznamu must have a must play. Ale nesehnal jsem, čas běžel a postupně to šlo nějak do pozadí. O to více jsem teď cítil z té hry nadšení, že je tak dobrá. Co se týče Sierrovek obecně, tak ale u mě vede Space Quest, Quest for Glory a Gabriel Knight, to je TOPka. Pak mám KQ, PQ a Lauru. Laura i Eco trochu trpí i tím, že mají jen dva díly.
Také mě dost bavily oba díly, ale dvojka trochu víc. Hlavně mě potěšila obecně kvalita téhle série, úplně by to člověk nečekal. Nej je pro mě asi Laura, pak King's, Space a asi hned Eco...?
@Ringo (28.12.2022 20:34): Gratulace! Mně tedy bavila i jednička, i když jsem jí srazil body za slider puzzle. Ale dvojka je dle mého objektivně lepší. Zajímavější příběh, hezčí grafika a i ty herní puzzly mi přišly nápaditější.
966 bodů z 1000 a nebýt toho jediného mrknutí do hint ohledně hesla na papírku, na kterém jsem pohořel a nenašel jej, tak to bylo i zcela bez návodu. Nádherná hra, které dám nakonec 90%. Na to, že se mi první díl spíše nelíbil, tak tohle bylo vedle toho jako zázrak. Parádní adventurní postupy, nádherná grafika, dobrodružství skoro jako pro Indiana Jonese.
@Richmond (09.08.2019 10:19): Jo bylo to dobré. Obecně je pro mě Sierra top. Já jsem po dobrání navázal hrou od Humongous Entertainment - Pajama Sam. Také to není špatné, je to odpočinkové, ale už to není ono.
@jvempire (komentář): Hurá, konečně někdo další :) Osobně mi trochu chybí adventura podobného ražení, prostě pohodová hra, přitom docela chytrá a samozřejmě s pěknou grafikou. Sierra tohle uměla.