Dungeonland

29.01.2013

free to play (dříve placená hra)

Po moci toužící Evil Lord Dungeon Master je už unavený z toho, jak mu jeho plány na ovládnutí světa neustále maří vlezlí hrdinové. A aby se jich zbavil, postaví obří zábavní park Dungeonland. Tento komplex vábí všechny udatné reky, neboť nabízí exotická místa, rozličné nástrahy a hlavně hromady zlata. Vy se ocitáte v roli jednoho z trojice nalákaných hrdinů a pokusíte se potřít veškeré zlo, co vám přijde pod ruku.

Dungeonland je akční (hack and slash) hra založená na kooperaci ústřední trojice postav (válečník, mág a čórkař) a hlavní zábavu tak nabízí v multiplayeru (v singlu parťáky nahradí AI). Kooperační mód pro tři hráče navíc doplňuje možnost přizvat hráče čtvrtého, jenž se zhostí role Pána Jeskyně a bude hrdinům házet do cesty jednu nástrahu za druhou. Většina herního obsahu se náhodně generuje, a tak si nikdy nemůžete být jisti, co na vás za dalším rohem čeká.

Hra přešla 12. 11. 2013 na režim F2P, ačkoliv neplacená část obsahuje pouze jednu úroveň - "DM Tower".

Po tom, co jsem viděl super videa od Total Biscuita, jsem si chtěl Dungeonland zahrát. V jednom proti botům je to ale nuda, což jsem čekal. Mít partu 4 lidí co se budou (po vzoru oněch videí) bavit dobýváním/bráněním dungeonu, mohlo by to fungovat a tak nedávám zas tak malé hodnocení (protože to že nikoho neseženu je můj problém), ale já sám si hru užít nedokážu. Kopat si míčem proti stěně nikomu nevydrží dlouho a tak berte singleplayer jen jako trénink.

Ne každému také sedne grafický styl. mě samotnému nevadil.