Jo, Rochard určitě vyzkouším - mám ho na posledním Level DVD. Ale stejně se mi ten Duke libí víc. Nevím, čím to je, ale ta grafika a design prostě mají své kouzlo :-)

Jiank škoda, že 150. číslo Score nemám. Tehdy jsem ještě tenhle časopis nekupoval...
@Jumas (09.12.2012 00:53): Myslím také, že to byla 150. s FlatOuty, Snowblindem a právě Blowout. Jedno z těch povedenějších čísel, seznam 100 nejlepších her mi sloužil poměrně dlouho jako inspirace :).
Když mě se právě na Dukovi vždycky nejvíc líbilo to, že je to sice plošinovka, ale 3D s realisticky vypadajícím prostředím. V té době mě to strašně nadchlo. Klasická kreslená 2D grafika by mě obávám se asi tolik nebavila, i když to jinak mohou být fajn hry...

BlowOut jsem tuším měl, ale nedohrál jsem to. Možná bych to mohl zkusit znovu. Ale pamatuju si, že tam ten design na Dukeho prostě neměl. Ale i tak díky za tip. Zkusím se po tom podívat, jestli to ještě někde seženu :-)
Zdravím! Neměl by tu někdo nějaký tip na podobnou hru jako je Duke Nukem Manhattan Project? Něco v pdobném stylu a vizuálním provedení - tedy 3D plošinovka, realisticky vypadající prostředí, zasazená do současnosti či budoucnosti? Pro PC. Napadá mě třeba Deadlight, ale ten už jsem hrál. Bylo to trochu moc deprimující, takže bych spíše uvítal něco s nadsázkou jako je Duke. Dík za tipy ;-)
Garion: Šlo. Místa, kde jsem si nevěděl rady, nebo byla obtížná se sice přejít dala, ale nedohrál jsem to hlavně kvůli tomu, že mě to prostě přestalo bavit.
Jumas: Ono to slo nedohrat? Ja plosinovky skoro nehraju, protoze mam problem s tim je dohrat, ale zrovna tuhle jsem dohral uplne bez problemu (stejne jako Trine).
Na gogu za 4.19 dolarů. Za stejnou cenu i další hry od Apogee včetně Duke Nukem 3D: Atomic Edition.