Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dream Alone

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.06.2018 PCSwitch
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://dreamalone.com/
Kdysi tichou a poklidnou vesnici postihne neznámá choroba, jež uvrhne její obyvatele do kómatu a jediným doposud nezasaženým zůstává mladý chlapec. Jakmile hoch zjistí, že celá jeho rodina upadla do hlubokého spánku, vydává se na dlouhou a nebezpečnou cestu připomínající noční můru s cílem najít tajemnou Paní Smrt, jež by snad mohla vyléčit nebohé vesničany z věčného snění.

Dream Alone se řadí do žánru logických plošinovek, jež kladou důraz především na atmosféru a na postupné odhalování příběhu, tajemství a minulosti hlavních postav pomocí náznaků. Odehrává se v do temnoty zahaleném, hororovém světě, kde smrt číhá na každém kroku a hrdinovo putování vedoucí přes temné hvozdy, jeskyně, hřbitovy, opuštěné továrny či města duchů provází neustálé pochmurné počasí a nedostatek denního světla. Hratelnost staví především na překonávání často smrticích překážek ve formě různých pastí a nepřátel za pomocí přesného načasování či důvtipu. Na hráče čekají mnohé rébusy zahrnující klasické posouvání pohyblivých předmětů, využití pastí ve svůj prospěch a používání hrdinových speciálních schopností, jako například zpomalování času, klonování sebe sama nebo přechody do alternativní reality.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.