Potřeboval bych pomoct. Mám tuhle hru z GOGu ale trpí několika problémy. Rozlišení se mi už podařilo vyřešit ale nepřehrávají se mi videa. Ani loga vývojářů a ani úvodní intro. Neví někdo jak to spravit?
Nekupovat ze Steamu ! Je tam ta hnusná, osekaná verze pro mobily ... a není to vůbec žádny challenge oproti té původní verzi, která je k dostání na GOGu. Ve steam verzi chybí spoustu puzzlů a grafika je fakt humusácká.
BTW Dracula 3 se pomalu ale jiste stava jednou z nejlepsich adventur, ktere jsem kdy hral....
Hm, tak jsem zjistil, ze verze z Big Fish Games je opet mirne predelana (sipky ukazujici smer, automaticky ukazana mista, na ktere je treba kliknout, nemoznost otacet se v plnem kruhu), stejne jako v pripade Nautila. Timto rusim sve dosavadni hodnoceni a komentovat budu verzi z GOGu.

@Drolin (27.04.2013 14:27): Jelikož Playstation nevlastním, budu se muset spokojit s PC verzí hry, jestli se teda ke kře vůbec někdy dostanu. Leda tak použít nějaký emulátor, ale s tím tolik zkušeností nemám. :-)
@Johny8x (27.04.2013 14:19): Ano, ale přijde mi to jako průměrná záležitost - tedy odložena na neurčito, až nebudou lepší adventury po ruce (což se mi asi jen tak nestane :). Scratches, Dark Fall nebo Darkness Within je opravdu jiná liga.

Kdyby si ale zkoušel, tak je myslím vhodnější PSX verze i kvůli kompatibilitě a ovládání.
A koukám, že je na tom podobně i tahle recenze. :-) A zrovna Petru Ticháčkovi bych věřil, že hra není asi to pravý ořechový. :-)
@Drolin (27.04.2013 14:12): Jé, to jsem si chtěl kdysi zahrát (když se ještě tolik neroztrhl pytel s hrami na motivy díla H. P. Lovecrafta), ale nikde jsem to nemohl sehnat a navíc mě trochu mrzelo, že na to není čeština. :-) Ovšem pamatuji si na tuhle recenzi, která mě moc nepotěšila. Sice jsem to nehrál, ale dost mi to připomíná Scratches. Je tam nějaká podoba? Předpokládám, že si Necronomicon hrál. :-)
@Drolin (27.04.2013 13:51): Díky za odkaz. Těch obrázků ze hry zatím moc není, ale nevypadá to tak špatně. Jestli se nepletu, tak první dva díly série dělalo jedno studio, třetí díl jiné studio a čtvrtý zase jiné?
Heh teď jsem se dozvěděl že se připravuje 4té pokračování, opět s jinou hlavní hrdinkou(jo tentokrát ženská).
Díky za doporučení, určo vyzkouším. Hry s Drákulou bývaj většinou hodně fajnové.
To hraju, no je to úplně jiné než předešlý dály, ale atmosféru to rozhoně má, myslím kdo má rád předešlý díly a nebude čekat to samé, tak se mu hra bude líbit.