Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@PRIVATE MARTIN (05.11.2016 14:14): Obrázky u té recenze jsem fotil já. Barvy jsou Ok, vždy se to musí dobře nastavit. Foceno na starším monitoru, i na současném vypadají ty obrázky pěkně. Mně Absolution přišel takovej stísněněj, Větší rozlohu levelů asi nelze na jiných platformách čekat. Konverze celkově ale docela fajn, i když ty bugy mě tenkrát dost vytáčely.

Doom 64 Absolution stále funkční, ale musí být jen ve složce C. Můj config, ve hře se grafika nastavit nedá. Rozlišení 1920x1080, pokud máte jiné, tak v tomto souboru změňte na vámi preferované. Barvy jsou v pořádku. Vyplatí se mít v graf. driverech nějaké extrémnější hodnoty, protože při hraní je rozdíl jen nepatrný.
@PavelU (30.10.2016 21:51): Bohužel :-) Ten Total Chaos asi jenom zkusím, bude to jenom testovací alfa.
Dodělávám recenzi na THT: Threnody, típám obrázky a rád bych si zahrál znovu, ale nezbude asi čas.
Dále rozehráno Ancient Aliens a Japanese Community Project.
Potom do toho ještě Herní výzva, chtěl bych od každé položky mít dohrané 2 hry. Příští rok pojedu asi jenom light verzi :-)

EDIT: A vlastně ještě Matthias dodělává svůj Fucking Hexen, ten bude mít přednost - slíbil jsem pomoc v betatestu,
@leebigh (21.10.2016 01:39): Ještě si tuším hrál jednu rozsáhlou epizodu, kde bylo dost nepřátel a bylo to na dlouho, ale jediná mapa to asi nebyla. Název již nevím. Foursite se mi též jeví průměrně, originalitu a rozsáhlost tomu nelze upřít. Viděl jsem prvních 13 min. gameplaye, ale architektura chodeb, místností a tak, to moc působivé nebylo. Ale možná se design spíše drží devadesátkovýho stylu. No, mnohem přínosnější jsou pro mě dnešní megawady. Ale každýmu určo doporučuji geniální Kitana's Castle.
@mazar1234 (20.10.2016 16:23): vyzkousim, ale podle letmeho pohledu na video nic moc. Jestli chceš.notně zatížit počítač, zkus mapu Planisphere 2 - coz je predelany New York. Na telefonu bohužel neumim cppy and paste tak nedavam odkaz. Dost se mi to cukalo :-)
Díky kluci. To není vůbec špatná práce Matthiasi, je vidět, že jsi už něco v životě dooma postavil :)

@Gordon (31.08.2016 12:39): Já to mám ještě lepší, protože si svůj postup neukládám :D Povětšinou na to zapomenu po třech hodinách vypnu a je sranda.
@leebigh (30.08.2016 21:16): Ha! To by si se mnou dal. Zatím jsem vůbec rád, že jsem dodělal první mapu. Možná by jste asi ani neuhodli, že ji stavěla průměrně vycvičená opička :)

@Matthias (30.08.2016 23:12): Díky, pokud budu něco potřebovat určitě se na tebe obrátím :) Neměl by jsi něco na ukázku z tvé tvorby? Nepočítám CzechBox.
@leebigh (30.08.2016 22:38):
Sulphurit nereaguje (na emaily, na steamu). Přitom by mi od něj stačily tři informace: "Ano, můžete moje mapy použít." + "Ne, nebudu na tom dělat." + "Moje mapy se jmenují:"

Damnedovi píčuje DB i Slade3. Na emaily reaguje buď až po dvou měsících nebo vůbec :)

Já udělal většinu map. Už není slot, který by nezpůsob, že by následovala 2x za sebou má mapa, což nechci.

Jaeden je aktivní, ale jen jednou za 4 roky.

morevectomascosi si zabral mapu 30 a od té doby nekomunikuje.

Dokončení Czechbox odhaduji tak na rok 2034 popř. nikdy :)

Můj Hexen projekt bude mnohem dříve :)
Další důkaz toho, že IdTech 1 je nejpokorkovější engine všech časů :)

Mimochodem, je tu někdo mezi vámi, kdož někdy něco vytvářel v Doom Builderu? Já jsem započal tvořit včera a možná dokonce i něco dokončím, jelikož to překvapivě opravdu přístupný editor a zatím jsem nenarazil na žádný problém, tedy až na to, že má produkce je rychlostní ekvivalent polámeného hlemýždě :)
Nová ukázka z připravovaného modu Total Chaos. Už jsem to tu někde dříve postoval, ale stále slintám, co dokáže modifikovaný idTech 1 :-)
Tak snad to kloudně poběží na průměrném počítači.
@leebigh (01.08.2016 16:08): je jedno, jestli ho splňuje nebo ne. Hell on earth ho splňoval a taky neprošel.

vypadá to libově, snad to moc nepřekombinují. počet rozhovorů a charakterů je vyšší, jak v každém druhé wannabe RPG :-)
@Gordon (01.08.2016 15:02): az bude prvni epizoda vypustena, to by mohlo projit. Jest otazkou, jestli tim pojmem stand alone Tormentor nemysli pouze nezavislost na vlastnictvi Doomu.
To demo bylo jako Zip soubor, ktery ale vyzadoval GZ Doom ke spusteni, coz kriteria samostatne hry nesplnuje.
@Crash (01.08.2016 11:08): Jednak to ještě není hotovo a druhak , co jsem před časem zkoušel demo, tak to zas tak úplně stand alone nebylo - vyžadoval GZ Doom port. ALe je to již nějaký ten měsíc a situace se mohla změnit.
To bude podobná diskuse jako s Brutal Doomem: Hell on Earth, který nebyl doporučen pro přidání.

@leebigh (22.06.2016 23:30): Samozřejmě. Je po tom docela poptávka, ale v ČR dle zákona "for MUDr. only", což ovšem nebrání doktorům si jich pořídit víc a část posunout dál do soukromých rukou. Už před lety se to řešilo na jednom fóru.