Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Don't Starve Together

Don't Starve Together: Console Edition

Klei Entertainment •  BlitWorks (XOne, PS4)
21.04.2016
13.09.2016
13.09.2017
kompatibilní
78
14 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Samostatně spustitelné rozšíření původní hry Don't Starve nabízí dlouho očekávanou možnost přežívat v neúprosném světě spolu s dalšími hráči. Princip hry je nezměněn, opět je hlavním cílem neumřít hlady, zimou, vedrem, nebo v boji s jednou z řady roztodivných potvor. Tentokrát však svět sdílíte s dalšími hráči, a je na vás, jestli budete spolupracovat, nebo bojovat o suroviny.

Hra nabízí 3 různé herní módy. Mód Survival je nejpodobnější původní hře, ovšem s výjimkou, že hráč po smrti nezačíná od začátku. Místo toho se promění v ducha a má několik možností, jak se do hry vrátit, ač s menší penalizací. Hra končí, až pokud umřou všichni hráči a nikdo se nestihne včas oživit. Mód Endless je uvolněnější verzí Survivalu, kde je penalizace za smrt menší a hru nelze prohrát. Poslední mód Wilderness spawnuje hráče náhodně po světě a není určen pro kooperativní hru. Hráč se po smrti naspawnuje opět náhodně za novou postavu a začíná vždy od nuly.

Součástí hry je zdarma rozšíření A New Reign, vyvíjené ještě v době, kdy byla hra v Early Access. Dále jsou ve hře dostupné všechny prvky z DLC Reign of Giants, které je určeno pro původní hru.

Ve hře je kromě všech postav z původní hry a DLC Reign of Giants také jedna nová postava Winona. Úplnou novinkou ve hře je například systém obnovování fauny, možnost vyvolávání stínových démonů postavou Maxwell, a dále nové příšery, rostliny, suroviny a stavební možnosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.