Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Don't Starve Together

Don't Starve Together: Console Edition

84
5 hodnocení Platformy
Žánr:
online > nezařazeno *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
21.04.2016 PC
13.09.2016 PS4
13.09.2017 XOne
Vývojáři:
, (XOne verze, PS4 verze)
Oficiální stránky:
http://www.dontstarvetogether.com
Samostatně spustitelné rozšíření původní hry Don't Starve nabízí dlouho očekávanou možnost přežívat v neúprosném světě spolu s dalšími hráči. Princip hry je nezměněn, opět je hlavním cílem neumřít hlady, zimou, vedrem, nebo v boji s jednou z řady roztodivných potvor. Tentokrát však svět sdílíte s dalšími hráči, a je na vás, jestli budete spolupracovat, nebo bojovat o suroviny.

Hra nabízí 3 různé herní módy. Mód Survival je nejpodobnější původní hře, ovšem s výjimkou, že hráč po smrti nezačíná od začátku. Místo toho se promění v ducha a má několik možností, jak se do hry vrátit, ač s menší penalizací. Hra končí, až pokud umřou všichni hráči a nikdo se nestihne včas oživit. Mód Endless je uvolněnější verzí Survivalu, kde je penalizace za smrt menší a hru nelze prohrát. Poslední mód Wilderness spawnuje hráče náhodně po světě a není určen pro kooperativní hru. Hráč se po smrti naspawnuje opět náhodně za novou postavu a začíná vždy od nuly.

Součástí hry je zdarma rozšíření A New Reign, vyvíjené ještě v době, kdy byla hra v Early Access. Dále jsou ve hře dostupné všechny prvky z DLC Reign of Giants, které je určeno pro původní hru.

Ve hře je kromě všech postav z původní hry a DLC Reign of Giants také jedna nová postava Winona. Úplnou novinkou ve hře je například systém obnovování fauny, možnost vyvolávání stínových démonů postavou Maxwell, a dále nové příšery, rostliny, suroviny a stavební možnosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.