Zdar, neví někdo jak disciples 2 rozjet na na Steamu? Hází to po spuštění do windows, mám Win 7.
Pekná ťahovka, štvali ma akurát mapky s naskriptovanými udalosťami, ktoré častokrát porušovali pravidlá zdravého rozumu. :D
V tomhle pripade je to asi jedno, i normalni originalka je bez ochrany a v tomhle pripade se i da hrat offline.
Nebo pokud máš nabouchaného vampýra, ten se také dokáže udržet při "životě" dostatečně dlouho.
gaff: Nie vzdy. Ked ma dotycny vysoku iniciativu, tak sa ani nedostanes k slovu :)
Jab: town portal člověk občas nesehnal.. a c o se týče toho zbytku, máš pravdu, a proto taky v tom komentu píšu, že "i tu nejsilnější jednotku lze zabít velkým množstvím nováčků", což je v homam nemožný.. navíc mi tady vyhovovala vcelku častá linearita map, že sem se furt nemusel vracet někam zpátky a bojoval jsem jen tam, kam jsem právě došel.. plus mínus
gaff: Ten systém povyšování tě po celou dobu hraní vysloveně nutí namakávat jednoho jediného hrdinu. Což se odráží i v tom, že přenášet do další mise lze právě jen jednoho hrdinu a jen pět artefaktů. Tím nechci říci, že bych nikdy nepoužíval další hrdiny. Ale vždy byli jen dodateční a jen málokdy se dostali do soubojů (výjimkou snad byla jen ta mise, kde máš vymlátit věž s nemrtvým elfím nekromantem a ubránit elfy na jednom ostrově).
Oproti tomu v Heroes jsem se bez více (de facto rovnocenných) hrdinů (zvláště v kampani) neobešel. Především v těch těžších přirozeně. Byť tohle mohlo potencionálně řešit kouzlo Town Portal.
Asi to je celkom hlupa otazka, ale predsa: Nedavno som mal prirastok vo forme spominaneho Disciples 2 gold, ale trochu sa stracam v navaznosti jednotlivych kampani. Bol by niekto ochotny a spisal by ako maju vsetky tie kampane nasledovat?
Co jsem koukal, tak hra už je v gold verzi (tzn včetně všech datadisků) na GoG. Byť tedy 10 dolarů je možná zbytečně vysoká cena. Tedy alespoň pro mě, jelikož si chci zahrát jen datadisk poslední (za elfy). :-/

Btw nedávno přidali i Jagged Alliance 2.