Chtěl jsem se zeptat, zda do toho.. Soudě dle komentáře se tomu, ale obloukem vyhnu a nechám si to až opravdu nebudu mít co hrát. Už původní hra mě občas přiváděla k amoku.
@mazar1234 (24.03.2013 16:13): Nepřeháněj, Wizardry 6 jsem ještě nezačal hrát, sedmičku dohrál kdysi 2x (ale pokaždé s návodem), osmičku dohrál bez návodu (ale ne s jednou postavou).

A tím, že teď hraju hodně akcí, tak to jde rychle, navíc proto, že jsem hrál pár věcí jen kvůli "studijním účelům" (takže jsem je rychle proběhl). Až zase narazím na něco, kde budu jen tak bloumat a prozkoumávat každý kout, tak to na den na dva nebude.
@7c (24.03.2013 17:19): Díky té modifikaci jde volně ukládat, tj. i v průběhu bojů. Limb from Limb je navíc dost krátká hra (šest levelů, každý má tak do dvanácti místností a max třicet čtyřicet nepřátel). Cheaty ani trainer nepoužívám, ne v tom slova smyslu, že bych s nimi hru hrál. Vyjímečně si pomůžu (jako třeba tady na konci) tím, že se např. s nesmrtelností podívám, co mám jak dělat, pak loadnu pozici a udělám to poctivě.
@Drolin (24.03.2013 15:23): Teprve teď jsem dočetl Phoenixův komentář a jakmile se tak stalo letím do diskuse se ho zeptat, jaktože takovou šílenost jako dohrál. Očividně to "netrápí" jen mě... :-)
@Phoenix (komentář): Tedy, jak to děláš, že i sebeobtížnější šílenost typu tohoto, Tekwar, ZPC... dokončíš během pár dní, a mezi tím si stačíš ještě střihnou rozsáhlé CCS a Blackstone :). To je hodné uznání.