@Všivák (04.11.2016 08:47): kolik je větší dálka? Možná se sniperkou na 700 metrů. Jediné, kde jsem měl problém, bylo, když jsem střílel do bunkru z dálky. Ale jinak fakt nevím. Možná, že to bylo vypnutelné v nastavení, ale mně to vždycky v nastavení zamrzlo, když jsem došel do jisté sekce (a právě nevím, do které), tak třeba jsem ji měl vypnutou...
O něco větší obtížnost oproti jedničce - jednak mise jsou variabilnější a zdaleka ne všechny lze vyřešit kempováním a odstřílením všeho ostatního, ale je nutné riskovat. Druhak jsou enemácké jednotky sviňáčtější, protože si klidně lehnou, jelikož jejich voxely jsou stejné jak okolí, tak je nepoznáte až do chvíle, kdy vám střelí jednu mezi vaše voxelácký voči. A tedy se vyplatí rány jistoty i do nepřátel, co neleží čelem vzhůru. Oproti jedničce ve dvojce chcípám o něco víc, případně nesplňuji mise, protože něco omylem zabiju, zničím nebo mi něco unikne. Ale má to mnohem hezší a až do té hnusné voxelácké grafiky nesednoucí výbuchy :D
Podařilo se tohle někomu rozjet na Win7 64bit? Mě se nespustí ani SETUP.EXE z instalačního CD :( A nějaký postup pro instalaci jsem nenašel. Samozřejmě jsem vyzkoušel různá nastavení kompatibility, ale kašle to na mě. Úplně stejně jako DF1.