Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deer Avenger 4: The Rednecks Strike Back

2001
67
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra je již čtvrtým pokračováním parodie na známou hru Deer Hunter. Vaším úkolem však není lovit zvěř, ale na oplátku lidi, kteří se ale brání všemi dostupnými prostředky.

Ve hře najdete čtyři lokace, každá je něčím specifická. Za každého uloveného člověka dostanete trofej případně novou zbraň či vybavení. Zbraní je celkem slušné množství, navíc na ně můžete namontovat zaměřovač.

Hra vyšla v roce 2001 společně s Deer Hunter 4 a v recenzích si odnesla o něco lepší hodnocení převážně díky vtipům a lepší grafice.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Jedinečná lovecká hra. Viacero druhov lovnej zvery, na výber asi 12 zbraní. Možnosť vábenia zvery, či ukrytia sa v lístí, z ktorého zver lepšie zameriate. Možnosť zavesenia trofejí na stenu. Bola to sranda.

Proti: Iba 4 lovné revíry.

+5
  • PC 50
Deer Avenger je docela povedená parodie na známou herní sérii Deer Hunter kde se vžijete do role jelena, který má za cíl místo lovení zvěře lovení lidí. Žádný sožitý příběh nečekejte, pouze seznámení s charaktery a důvod proč děláte to co děláte (+ filmečky z předchozích dílů série).

Ve hře je asi 12 různých charakterů, od těch nejlehších s primitivními zbraněmi až po ty nějtěžší se samopalem či dobrým sniperem. Největší problém hry je hledání nepřátel. Můžete je sice nalákat (radši se ani nebudu zmiňovat jak :D), většinou ale chvíli bloudíte než někoho najdete, navíc jsou některé mapy rozlehlé a tak hledat můžete třeba i 10 minut! Čekal bych že se tvůrci poučí z nezábavnosti hledání zvěře v Deer Huntrovi, je ale vidět že ne. Zbraní je docela slušný počet, navíc si můžete namontovat optiku. Hledání vám usnadní GPS navigace která je dostupná zhruba od 2 mapy ze 4. Grafika i hudba na jedničku.

Deer Avenger 4 je zábavná a místy vtipná hra, kterou ale sráží dolů podobné věci jako v sérii Derr Hunter. Škoda, doufám že pokud se někdo někdy pokusí udělat 5tý díl, těchto nudných věcí se vyvaruje.

Pro: hudba, grafika, zvuky a vtip. celekm dobrá hratelnost, počet zbraní

Proti: občasné dlouhé bloudění po mapách při hledání cíle

+4