Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Fg (27.08.2012 21:04): K čemu jiný díl? Tento s tím minulým docela dobře stačí. Nikdy jsem nepochopil, proč vydávají další a další counter strike, když mapy jsou pořád stejné...
Stále nějak nevěřím tomu, že tenhle herní zvratek vyprodukovalo opravdu Valve.
Tak zkus ještě jednu věc. Jdi do složky steam/steamapps/tvůj_login a smazej tam všechny složky valve her. Měly by tam být Day of Defeat Source, Team Fortress 2, Half-Life 2, atd. No a když spustíš hru příště tak ona se bude chovat jako při prvním spuštění po instalaci/stažení a tyhle složky si rozbalí znova. Takže by to pak snad mohlo zase fungovat. Jen pokud máš nějaké svoje cfg soubory, kde máš bindy apod. tak si je nezapomeň nejdřív zálohovat. Pokud nevíš o čem mluvím tak to prostě smazej a pusť znova :-)

Edit: Ještě jsem zapomněl... nezapomeň si z těch složek zálohovat savy!!!
Pokud pominu kontrolu antivirem, antispyware, nové ovladače a aktualizace pro windows, tak zkus přeinstalovat Steam?
Postup:
1. Vypnout Steam
2. Přesunout složku "steamapps" ve Steam adresáři. (Je jedno kam)
3. Odinstalovat Steam
4. Nainstalovat Steam a vypnout
5. Přesunout složku "steamapps" na původní místo ve Steam adresáři
6. Spustit Steam
Chlapci, neviete, čo môže stáť za tým, že sa mi všetky hry na Steame zaseknú pri loadovacej obrazovke? Ani sa nedostanem do menu, robia to všetky. Torchlight, Day of Defeat Source, Half-Life 2, Team Fortress 2... Už som z toho celkom zúfalý. S ostatnými hrami (nie Steam) nie sú žiadne problémy.