@Rapier (19.12.2018 14:13): To máš pravdu. U Dark Reignu se mi líbilo, že pro dohrání hry musí člověk dojet kampaň za obě strany a je to nějak odůvodněno. Ještě přemýšlím o Dune 2000, respektive o GruntMods Edition a jeho nových kampaních jak jsi psal.
@Rapier (19.12.2018 13:27): Dunu 2000 i Dunu 2 jsem svého času dohrál (na nejlehčí obtížnost :-) ). Ale jinak kompletně dohráno mám také málo RTS. Už mám dohraný i datadisk . Po vánocích se určitě do nějaké strategie pustím, ale ještě nemám vybráno, uvidím asi i podle nové výzvy. Ale asi to bude něco co jsem již hrál KKND nebo Dark Colony nebo možná Earth 21xx nebo ....... no je toho hodně.
@jvempire (komentář): to jsem rád, že nejsem sám komu se po dohrání nějaké té RTS zachtělo hrát další. :)
Zkus Dune 2000. Já mám restů v RTS žánru, prakticky jsem dohrál jen Warcraft 2 (za všechny strany), Dunu 2000 (za všechny strany) a Age of Empires 2 (kampaň za Williama Wallise) a Starcraft (kampaň za lidi) a těch RTS co vyšlo, hrál jsem skoro vše ale nedohrál téměř nic. :)

O Dark Reign jsem ve Score, Levelu a Gamestaru četl jen to nejlepší, že prý je tam výborná AI, apod a přitom jsem nikdy nezkusil ani demo. To se týká i legendární Total Annihilation.