Dance Central 2

21.10.2011

Dance Central 2 je taneční hra, vyvinutá společností Harmonix Music Systems pro Xbox 360 a publikována v roce 2011. Jedná se o přímé pokračování hry Dance Central.

Jádro hry Dance Central 2 zůstává stejné jako u jejího předchůdce. Hráči provádějí taneční pohyby, které odrážejí pohyby postav na obrazovce. Jsou hodnoceni podle přesnosti a načasování svých pohybů. Nové funkce pro Dance Central 2 zahrnují hlasové ovládání a vylepšení režimů fitness a Break It Down.

Tracklist obsahuje 48 písní, mezi kterými najdeme např. "Mai Ai Hee (Dragostea Din Tea)" od O-Zone, "Bulletproof" od La Roux, "Rude Boy" od Rihanny, "Nothin’ On You" od B.O.B a Bruno Mars, "Club Can’t Handle Me" od Flo Rida a David Guetta, "I Like It" od "Enrique Iglesiase a Pitbulla, "Grenade" od Bruno Mars, "Born This Way" a "Bad Romance" od Lady Gaga, "Whip My Hair" od Willow Smith, "What Is Love?" od Haddaway, "Like A G6" od Far East Movement, "Toxic" od Britney Spears nebo "DJ Got Us Fallin’ In Love" a "Yeah!" od Ushera.