[neexistující komentář]: Gratulace k dohrání i pěknému komentáři! Co se musí tedy hře nechat, tak je to právě ta grafika. Silmarils uměli už tenkrát ještě před Isharem. Nuž nezbývá než věnovat tomu jeden víkend :)
@Richmond (17.06.2019 11:11): V pohodě za víkend :) A to jsem se ještě zbytečně zdržel. Na konci hry jsem třeba strávil skoro 1,5 hodiny čekáním na doplnění léčivých lektvarů. Z těch nultých dílů je velký akorát Spirit of Adventure, což me tedy taky jednou čeká.

@90210 (17.06.2019 11:50): To jsem ani nezaregistroval, ale zase by to odpovídalo tomu, že poloha všech interaktivních prvků ve hře se mění s každou nově rozehranou hrou. Takže vlastně prima smysl pro detail od vývojářů.

@Ringo (17.06.2019 17:40): Díky. Je to v podstatě tech-demo, už smolím poznatky, takže to tam pak budu mít rozebrané. Nicméně ono to špatné není, stačilo málo, a mohla to být prima jednohudba. Kdybych se to už předtím nepokoušel rozehrát, tak bych se k tomu asi nevracel, ale mě přesvědčila hlavně krátká herní doba. U Spirit of Adventure mě třeba vadí, že je to dlouhé a docela odlišné od Blade of Destiny.
Jak je Ishar pro mě modla, tak Crystals se úmyslně vyhýbám. Nulté díly mě nepřesvědčili ani v případě Spirit of Adventure (Realms of Arkania), ani u DragonFlight (Amberstar&Ambermoon&Albion). V obou případech mi to přišlo, jako bych hrál pracovní verzi prvních dílů těchto sérií. U Crystals mám ten pocit stejný, takže zatím do toho nejdu, to už bych fakt musel být e stavu, že mám dohráno úplně všechno. A to i v tom případě, že jsem fakt maniak na kompletací sérií a snažím se dohrát všechny díly her, které se mi líbí. Ale musí opravdu začínat jedničkou, ne nulou :-)

Elemirovi gratuluji k dohrání.
Jak pise Elemir, je to opravdu kraticka hra, kdyz clovek vi co delat a jak se to ovlada, coz je ovsem trochu problem. Zajimavy je intro, ktery ukazuje kam jednotlive krystaly dopadly, tzn. jejich trajektorie pri padu na Arboreu je pokazde jina,
@Richmond (08.10.2014 20:30): Čas je odpovídající. Jakmile pochopíš, jak ta hra funguje, tak už to odsýpá. Navíc ona je celkem prťavá. Pokud jde o ty hádanky, ony sice nesouvisí s hrou, ale jednak je lze otipovat metodou pokus/omyl (správná odpověď se vybírá ze tří možných) a druhak jsou to celkem profláklé věci.
Tak Chester už to dohrál (za 6 hodin???) a moc tedy velké hodnocení to nedostalo :) Ovšem ty hádanky, co hráč dostává a co vůbec nesouvisí s hrou mě tedy šokovaly!
Predchudce Isharu, podobne krasny styl grafiky. Bohuzel jsem nikdy neprisel na to, jak se Arborea hraje. Maximem bylo, ze jsem se dostal do nejakyho dungeonu. Holt bez manualu ani ranu.
No tak jestli za tohle Memphis rozdává bany, tak v tom případě si vůbec nevzpomínám, proč jsem to napsal xD.
Aby si to snad někdo nevysvětloval jako pomoc nebo dokonce návod k trestné činnosti, musím dodat, že jsem o té možnosti stažení neměl ani potuchy. :o)