Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Critter Crunch

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
08.10.2009 PS3
11.09.2012 PC
Vývojáři:
Critter Crunch je logická hra, ve které ovládáte Biggse, stvoření s natahujícím se jazykem, umožňujícím uchopit další bytosti nebo předměty z dálky. Biggs je neustále hladový a vaším cílem je ho nakrmit.

Cílem každé úrovně je naplnit ukazatel jídla, které je možné získat vytvořením takzvaného potravního řetězce. Biggs může svým jazykem uchopit jednu z bytostí, rozmístěných do vertikálních řad, a poté ji vyplivnout na o stupeň větší bytost, která ji spolkne. Pokud se nad touto bytostí nachází ještě větší bytost, je pohlcena taktéž, čímž vzniká potravní řetězec. Na konci tohoto řetězce může dojít k výbuchu, který zabije bytosti v jeho okolí.

Hra nabízí čtyři různé režimy pro jednoho hráče. Prvním je příběhová kampaň, kdy postupujete příběhem Biggse. Dalšími jsou puzzle a challenge, ve kterých plníte specifické úkoly (například zničit všechny bytosti ve třech úderech). Posledním režimem je survival, ve kterém se snažíte přežít co nejdéle.

Hru je možné hrát i v kooperativním režimu, kdy jeden z hráčů ovládá Biggse a druhý jeho syna Smallse. V tomto režimu vyhrává ten, kdo jako první nasytí svou příšerku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.