Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Corinne Cross's Dead & Breakfast

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.08.2016 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://badchalk.itch.io/corinne-crosss-de…
Point'n'clicková adventura Corinne Cross’s Dead & Breakfast shrnuje vyprávění aspirující literátorky Corinne Crossové, jíž máti naordinovala sedmidenní brigádnický pobyt (přesněji řečeno house-sitting) v penzionu "Styron Family Bed & Breakfast", jenž kdysi patřil k oblíbeným výletním místům v každém ročním období, a který musel být bohužel pro nerentabilnost a zdravotní potíže majitelky Julie Styronové nakonec uzavřen.

Ať je to, jak chce, Corri se odteď (dočasně) stává novou "hlídací" provozní. Očekává se od ní, že zkontroluje příchozí poštu, naplní ledničku, dům vrátí v dokonalém stavu – ideálně ještě lepším, než ho dostala – a že v pravidelných intervalech bude navštěvovat stonající Julie, aby jí poreferovala, jak se daří její šlechtěné zahrádce.

To vše by vypadalo jako vcelku tuctový příběh, kdyby nebylo jedné velmi zvláštní okolnosti – SF B&B není jen tak ledajaký "nocleh se snídaní", je to navíc transitní stanice, jež pomáhá dořešit nestihnuvší resty a přání zbloudilých duší, které dosud nedošly klidu.

Čeká nás týden, kdy se rozhodně nudit nebudeme.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.