Hm tak som to dohral, bolo to kratšie, než som si myslel, že to bude, zasekol som sa našťastie len dvakrát a to raz, keď som precenil hádanku a raz keď som nevedel, že ak hýbem kužeľom svetla, tak je v ňom tieňová krabica uväznená.

Koniec mi prišiel dosť useknutý a wtf: Dawn bola akože nejaká bývalá Vincenzova asistentka, ktorá bola zaseknutá v inej dimenzii, do ktorej videli len členovia Vincenzovej rodiny a preto to videla aj Didi a preto som ako Dawn videl ostatné postavy len ako tiene?
@HolyMeatball (19.11.2013 23:05): Tak to som asi fakt lucker, divadlo mi prišlo vyložene bezproblémové. Pri chobotnici som mal práve jeden z tých zásekov, keď som sa nevedel dostať na miesto s guľou. Jediný vážny problém, ktorý som spomínal, som mal asi pár minút pred koncom. To keď som sa pri experimentovaní zasekol za sudom, čo bola ale aj moja chyba, takže som musel ísť celý úsek odznova.

Ale z toho, čo popisuješ sa mi nezdá, že si bol na konci, prevažná časť finále sa odohráva v majáku a pred ním je určite ešte jedna lokácia.
@M.a.t.t. (19.11.2013 22:56): Něco někde každou chvíli. Každopádně korunu tomu nasadilo divadélko a mé ztělesnění princezny, to přestože nebylo nijak dlouhý mě vyloženě prudilo a musel jsem se tím doslova protrpět
, a pak to s tou lodí a chobotnicí, přímo tam se mi záhadně zasekla koule do kanónu kdesi u stropu, mě nezbylo nic jiného než restartovat checkpoint, který samozřejmě byl až venku a tím pádem bych celou šaškárnu s lodí musel opakovat, k čemuž jsem se prostě vůbec necítil motivován.
Vzhledem k tomu, jak je to krátký věřím, že jednou to prubnu podruhé a snad to pak i dohraju, ale...nevím, už dlouho jsem se necítil u hry tak otrávenej.
@M.a.t.t. (19.11.2013 22:50): O kraťounké délce už taky vím, podle číhosi elpíčka jsem byl skoro na konci. Já se ale někde zasekával v jednom kuse, furt jsem se kamsi propadával, klíčové předměty se mi zasekávaly v nepřístupných místech... Buď seš ty velkej lucker nebo já děsnej smolař, nebo je to jenom o toleranci. I když, musím přiznat že mě ta hra tak nějak nudila hned od začátku. Přitom stylizace, ta hudba, ten artstyle, to všechno mi vrhalo do očí slzy štěstí.
@HolyMeatball (19.11.2013 22:34): Je pravdou, že v jednom momente som sa pri vychádzaní z tieňa zasekol na mieste, odkiaľ som sa nemohol dostať, ale rozhodne mi neprišlo, že by bugy výrazne bránili v postupe hrou. Naviac je to veľmi krátke a kupodivu ani nie až náročné, z tých pár zásekov som sa dostal pomerne rýchlo. A tá dĺžka je v konečnom dôsledku plus, vďaka nej ma koncept naozaj bavil od úvodu až do konca.
Fuck. This. Game. Báječná atmosféra s fantastickou hudbou mi bohužel nijak nevynahradí fakt, jak šíleně to je zabugovaný a nedokončený. A tím pádem v podstatě nehratelný. Mám dojem, že to nedohraju nikdy.
@Walome (19.11.2013 10:34): Dle mého názoru tak dopadne i Project Spark, se podívejte na Spore (obrovské haló, a jak rychle zájem opadl), nebo teď ty Skylanders Giants, tyhle "dětinský/jednorázové hry" asi sotva posadí hardcore hráče na prdel. Casualáky a děti to udrží jen na chvíli, a z nějakých figurek, mající teleport effect, Sparrowa, pana Úžasňáka si taky člověk nestříkne, byť jsem stále duší "dítětem" a někdy sahám na gamesy s nálepkou +8/+12/+15 :D Ale to jsou jen výjimky, spíše cílím na příběhy 18+.
Již hraji. A už zřejmě vím, kde je zakopaný pes. Veškerý rádoby "život" městečka probíhá skrze stíny. Čili lokace vylidněné, jen Dawn a Didi + pár scén naskriptovaných s dalšími aktéry. Pak tedy onen světstínový puzzle -> který rozhodně zaujal, obvzlášť skákání přes postavy vedoucí např. dialog. Načasovat si skok, př. kdy dvě osoby vykecávaj, pod Vámi se propadají prkna, rychle přepnout do shadow stylu a horolezit po rukou, kterýma zrovna stín osoby máchá, po zádech, protože se zrovna ohnula atp.

Toto zábavné rozhodně je. Jinak prázdné pobíhání, sbírání luminiscenčních kuliček či bonusů líčící události města, popř. Didiiny historie. Pochybuji, že si to někdo bude chtít zahrát 2x.

btw. štve mě Dawnina němota. ):
Už jste si poslechli skladby z OSTčka? Naprostá lahůdka ;) Na to, že jazz nemusim, tak tento soundtrack chválím. Už se nemůžu dočkat, až se ponořím do příběhu. (: