Backnul jsem to, tuhle hru mám v plánu zkusit a ten nápad je skvělej.
Tak máme patch 1.3 venku, a hned mě přešla chuť, přechozí savy to nenajde. ): Jako rozjíždět se mi to fakt teď celý znovu nechce. grrrr

//okej, tak odpor překonán, a dokončeno, finally :D Druhý díl už bude pod Deus Exovskym stylu, plížení, rambo styl, dialogy v terénu, yeaah ;)
Tohle bylo nedávno na kickstarteru, ne? Myslel jsem, že to neuspělo a zmizelo do nekonečné hromady vaporwaru.
No nečekejte grafické orgie. Universum má však něco do sebe. Jste-li fandové Deus Ex: HR (přesvědčovací pasáže, správně navolit odpovědi, vydedukovat jaké je povahy a co by rád ne/slyšel), obecně scifáren (gadgetů, utilit), a ukecanejch her stojících na dialozích s posádkou, utváření si vztahů s nimi (Mass Effect), tak určitě směle do toho. Prý má být trilogie (formující se z voleb z 1čky). Jako např. včas nezabráníme smrti člena posádky, v druhém díle ho nepotkáme, vykašleme se na vedlejší quest kolegy, ten Vám pak později nemusí podat pomocnou ruku. atd.

Já jsem mile překvapena (když je ME4 v nedohlednu), jenom mě štvou ty crashe, které mi momentálně zatly tipec dál pokračovat.
Radím počkat si na Patch (31.leden), páč je hra neskutečně zabugovaná.. Neustále pády a titulkové glitche. Já jsem momentálně zaseklá u scény se "zrádcem". V obou případech, ať už přijde zamaskován, nebo jej včas odhalíme a chceme hodit řeč.

Jo a nějakým záhadným způsobem nelze shodit hru do lišty, pokaždé se sama Quitne.. Doufám, že to záplata spraví.