já musím nejprve potrénovat single, ani jsem nevěděl, co k čemu je a co mám stavět :-)
Dnes nemohu. Na druhé mapě jsem měl relativně dobrou pozici a spoustu koření k těžení, pardon tiberia. Ten co se nechtěl ztrapnit @Malignus za červené na mě vlítnul s tolika tanky že jsem to neměl s pěchotou šanci ustát. Napadlo mě pozdě že pokud pěchota tak jedině v opěrných bodech (čtverec se zdí, nejlépe 2x) aby nešla přejíždět jinak jsou to vyhozené peníze. Ona ta raketová pěchota má solidní sílu ale musí být živá.
A to mě dokonce @Tulareanus přišel na pomoc a na chvílí červeného zadržel. Měl jsem jen malou šarvátku s Tulou. A říkal jsem si a sakra tak blízko někdo...

Na první mapě jsem neměl vůbec dobrou pozici a Paul na mě vlítnul tak že jsem neměl nic čím bych se mohl bránit, pěchota bohužel zahyne pod koly tanků.
@Garret (28.02.2021 18:57): RA

@Paul (28.02.2021 18:47): Je to tak, ono to pôsobilo až ako synchronizovaný útok z dvoch frontov. :) Každopádne ja som bol smutnejší z tej druhej mapy. Hodilo ma to do pozície, kde som bol zovrený dvoma oponentami od začiatku a mal som len malý ore field na ťaženie, takže aj keď som mal dosť harvesterov, tak buď boli pod útokom alebo museli ísť veľmi ďaleko na ťažbu.
@Garret (28.02.2021 17:37): nj bylo to i o náhodě, na chudáka Rapiera jsem vlítnul brzy když byl nepřipraven, a pak když jsem šel na Tula tak ho od severu ojížděl Atari (pokud si dobře pamatuju), takže jsme ho sevřeli trošku do kleští :) A pak už se to nějak doklepalo. Dej dneska s náma ;)

(pokud se teda ještě někdo najde)
@Paul (28.02.2021 10:47): když koukám na ty staty, nemám pocit, že to "nějak vyšlo", vždyť máš dvojnásobek toho co Bratr Doubek :-)

každopádně RA jsem nehrál vůbec, jen GDI kampaň původního C&C a později už to byl moc velký pokus-omyl.
Ja by som si určite rád znova zahral, ale ešte neviem, ako budem na tom dnes večer s časom.
Já dohral CaC včetně datace a Red Alertu na ps1 gamepadem, v te době ještě nebyli dualshocky s analogama.
Na PC to bohužel zatím nemam, myši to musí jít samo :)
Ale kdoví jak by mi to dneska šlo, pamatuju si prd ale zkusil bych match když bych tu hru měl :)
@Garret (28.02.2021 10:32): já nikdy singl nedohrál. A teď co jsem hrál remaster, tak jsem hrál jen prvních cca 6 misí za GDI, RA jsem nehrál zatím vůbec. Nepřijde mi že bych to nějak uměl, první hra nějak vyšla, druhá už moc ne :)
Ale byla to zábava, dal bych dneska večer zas tak dvě hry.
@Rapier (28.02.2021 09:50): hele, Paul se zmiňoval, že C&C je na Normal "tak akorát". já to nejsem schopný dostat za 10. misi (z 15). takže se z toho dá vydedukovat, že to trochu umí :-) zkus dohrát single, na tom se natrénuješ a jestli to zvládneš na Normal, máš můj respekt ;-)

jinak si to můžeme dát někdy proti sobě. více jak duel bych zatím asi nehrál, to musí být strašný mrdník
Myslel jsem si naivně, že když jsem v roce 2019 dohrál Dune 2000, že se alespoň budu chytat ale že 2x chytnu takový výprask to jsem nečekal. Očividně SP a MP jsou v RTS odlišné. Úplně mě to připomnělo začátky v Battlefieldu, umíral jsem tak často, že víc už to ani nešlo. :) Byl jsem přesvědčen že snad každý je cheater.
No nic zkusím trochu potrénovat ve skirmish.
Po vašem reportu mám dvě věci, které bych rád řekl nahlas:
1. Těším se až si s vámi budu moci zahrát
2. Bojím se Paula
Ty lodě, to je prostě zlo :) V prvním matchi mi teleportací křižníku do jezírka vedle základny zničí construction yard, a v druhém matchi mi už prakticky poraženej Tul zničí celou základnu křižníkem na kterej se nemám jak dostat :D Ale závěrečnej banzai útok harvestrama byl docela dobrej .)
Tak mě 2x vydrtili. Vůbec jsem se nechytal. V druhé hře jsem měl stejně 3x rafinérii ale bylo mě to k ničemu. Přijel červený s mraky tanků a rozdrtil mě. Pěchota je téměř nepoužitelná, tanky ji přejedou. Podruhé jsem možná vydržel více než 5 minut. :)
ok 4 lidi uz pod strechou :) Jeste myslim Malignus mel zajem.... a klidne jeste jeden at mame sude cislo :)
Link na steam to má být jako co? Nejsem úplně počítačově zdatný.
Jezis nereste jak a co :D Je to normalni mapa, kde si stavime zakladny a kosime se :D Zadny domlouvani, nic takovyho nebude :) Ja taky netusim, jaky tam jsou vlastne budovy, jednotky atd... jdem hrat for fun a ne honit si klaciky mg :)

Ja bych to videl od 22:30-23 s tim ze od 22 bych nejak sezval na steamu lidi. Jestli dobre pocitam, je nas zatim 5?

Kdo chce hrat, poslete mi do pm link na steam a zatim si vas pridam
Dejte pak vědět, jak jste si dneska zahráli. Budu číst alespoň ten text, když dnes nemohu.... :)
Já bych chtěl mít Vaše obavy, pokud jde o RTS naposledy jsem hrál a vyhrál za všechny rody Dune 2000 (viz. komentář a diskuze u hry). A to už je nějaký ten pátek.

Na turnaj v RTS se úplně necítím, C&C si matně pamatuji, už ani nevím jaké tam jsou jednotky (nějaké povědomí mám ze vzpomínek). Ideálně kdybychom hráli více hráli více hráčů najednou na každé straně.

Pro začátek bych ale poprosil někoho zkušeného jak hrát (a potencionálně) vyhrát online RTS, protože s tím nemám žádnou zkušenost a něco mi říká že to nebude snadné. Hráči na stejné straně by mohli být na DH Discordu co založil @Karasman.

Večer mohu od 21:00.
Co tak vyhledove nekdy vecer? treba kolem 22-23 a vice ? :) Chce to 4 nebo 6 ucastniku zajezdu.. kdyz se zapocita Tula, kterej je ted offline, tak jsme 4, tzn jeste by to chtelo jednoho, kdyz zapocitam i mecika Rapiera :)
Tak muzem dat :) Ac jsem se po tvou totalnich masakrech rozhodl, ze s online hranim kocim, ve vice lidech bych treba mel sanci a mohl bych byt prehlidnut :DD Protoze panove, neni horsiho hrace, nez jsem ja.... :D Multak jsem hral vcera po prve, hru naposled pred 20 lety, kdyz nepocitam asi 2 hodky singlu v remastru. Ani klavesove zkratky nepouzivam... pure mouse skill :D Takze misto toho, aby Tula kosil jenom me, bude kosit hezky nas vsechny :D
Ty jo, to vaše online hraní mě také zajímá... Ale jak psal @Malignus, ztrapnit se umím i jinak a asi i lépe... :D
@Malignus (27.02.2021 11:44): jo to chápu, mě by v RTS vydrtil asi každý a hladce. Na druhou stranu mám na PC zakoupené + Age of Empires I+II Definitive Edition takže čekám že se také dají hrát online. V devadesátkách jsem na RTS ujížděl ale online nikdy žádnou nehrál. Je třeba si rozšířit obzory a jestli tady kluci z DH hrají tak snad bych se trochu chytal v online.
Hrajete online ano? Mám zakoupeno, online jsem strategie nikdy nehrál ale rád bych to zkusil.