Combat Wings: Battle of Britain

01.10.2006

Arkádový simulátor leteckých soubojů z bitvy o Británii. Máte možnost posadit se do kokpitu klasik jako Hawker Hurricane, Spitfire, ale i Westland Whirlwind a bránit pobřeží Británie v její nejslavnější letecké bitvě. Sestřelování německých bombardérů nad Londýnem je na denním pořádku a pokud vydržíte dostatečně dlouho, zúčastníte se i bombardování Berlínu v Halifaxu. Před každou misí máte na výběr z několika strojů, změnit můžete i výsostné označení nebo příslušnost k jednotkám RAF.

Jak může tady mít tahle hra 74%, opravdu nepochopím! Otřes...úplně pitomé mise, střelecké pozice totálně uhozené, ovládání gamepadem v nich vůbec nefunguje, takže pořád přenastavovat ovládání, ukládání během mise taky na prd, protože každá druhá pozice se načte vadně(sedíte u střílny na místě, ale letadlo letí dál, nepřátelé zmizí a létají jen značky...)...na výběr v kampani snad jen 3 nebo 4 letouny, protivníci taky jen asi dva typy. Omezení mapy totálně k smíchu, máte něco bombardovat, ale hned za tím je konec, kde vás to otočí...jen tak jsem si zkusil náraz do země...jen to začalo nějak poskakovat, ale letadlo ani nevybuchlo...směšná tahle hra opravdu...kdybych to byl věděl, tak ani ty 2,5 Euro bych za to nedal. A ještě jsem zapomněl otřesný dabing...

Pokud hledáte jednoduchou leteckou akrkádu, u které nemusíte zapínat mozek, tohle je přesně pro Vás. Výběr mezi dvěmi obtížnostmi, mezi několika druhy letadel + možnost zvolit si marking, je na dnešní dobu docela málo, ale pokud nejste odkojeni na Il-2, budete nadšeni.