Leda tak parazitování na jméně. Chtělo by to dát přímo do názvu, že jde o nepovedený remake, aby si někdo nemyslel, že je to hodnocení původního Colina.
Ty odkazy na Google Play a ten iOS obchod tam byly jako ukázka toho, že jde jen pro PC upravenou stejnou mobilní hru, tedy žádné nové CMR. Vzhledem ke své relevantnosti a skutečně enormnímu zabírání místa v databázi mi to jejich odstranění přijde zbytečné. Nicméně, stalo se.
@Elf (03.08.2014 20:12): Pamatuju si, jak jsem to hrál v 8 letech, dodnes moje jedna z nejoblíbenějších her, zkusím najít nějakou emulovanou verzi, co by rozjela můj PC :D

Jinak na hru: Nebyla by to hrozná hra, kdyby to nepsali, jako Remastered CMR, ale konverze z mobilu do pc.
To tu hru vážně tak nechutně osekali?? Vždyť to je nechutný... To si raději zahraju původní verzi,než tohle...
hmm, kdyby tak takové verze dělali prvně pro PC a pak se to snažili dat na mobilní verze.. působí to na mě jako demo nějaké hry. Pro mě stále zůstává nepřekonaný WRC Evolved (2005), které je bohužel jen na konzole.
To jsou zmatky, on je to spis port mobilni verze. Navic to neni ani tak prvni jako spis druhy dil. Coz je tady nastesti v alt. nazvu uvedeno.