@Mesiáš z pouště (24.05.2021 14:47): Rozlíšenie si musíš zmeniť manuálne. Nájdi si súbor options.ini v priečinku s hrou a tam uprav riadky FullScreenWidth = 1920  a FullScreenHeight = 1080, takto keď chceš mať FullHD rozlíšenie alebo potom ľubovoľné rozlíšenia. Hra má aj problém s frekvenciou displeja, pokiaľ máš displej s viac ako 60Hz, tak je potrebné z toho súbora vymazať parametre pre frekvenciu, inak budeš musieť vždy pred zapnutím hry toto nanovo nastavovať.
Tato hra se mi spustí v divném rozlišení, obraz je sice přes celou obrazovku ale rozlišení je tak špatné že menu ( tam kde je panel s nabídkou "nová hra" nastavení atp atd ) mám úplně mimo obraz takže se k němu nelze dostat, existuje způsob jak to opravit ?

( například nastavení samotné obrazovky na jiné rozlišení nebo klávesovou zkratku )

Proč se mi to tak vlastně zobrazilo, mám daleko starší hry které mi fungují normálně i na Windows 10 dokonce i Vietcong který mám na CD mi jede na win 10 normálně jak má.

Proč některé hry dělají bordel a jiné jedou v pořádku ?