Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Clockwork City

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.03.2014 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://lemmasoft.renai.us/forums/viewtopi…
Edyta, hlavní hrdinka této hry, touží po dobrodružství, seznámení s novými lidmi a využití všech neomezených možností, jež se jí na prahu dospělosti nabízejí. Je už unavená ze svého života v zapadlé vesničce, kde se musí podřizovat zkostnatělému systému i očekávání ostatních. Chce být sama sebou. A tak se rozhodne osamostatnit a přestěhovat do metropole "City".

V "City" to však nebude mít lehké, na každého "cizáka" se totiž místní dívají skrz prsty. Edyta navíc pochází z rasy Dray, tzv. mechanicky augmentovaných lidí, kteří jsou odsouzeni žít na pokraji společnosti. Začne se tedy živit jako "Roof Runner" - kurýrka. Jejím posláním bude prohánět se po střechách a adresovat poštu, pokud možno rychle a nenápadně. Dnes si odbude svou premiéru. Uvidíme, jak to celé dopadne...

Clockwork City v sobě kombinuje prvky fantasy a steampunku a jde ruku v ruce s tradiční hratelností, typickou pro vizuální novely.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.