Máme tu další větší DLC a jak je u DLC u Cities: Skylines známo - kvalita a obsah hodně kolísá. Vyplatí se investovat peníze do tohoto DLC, nebo je to stejné fiasko jako předchozí modulární letiště?

Myšlenka na pěší zóny klidně mohla být v základní hře. Tohle rozšíření je spíše pro lidi, co si rádi hrají. Budovat jednotlivá náměstí a pěší úseky je docela zábava, možností je opravdu hodně. Hra kombinuje i možnost zavést MHD do svých zón, což je taky dobrá věc na obsluhu větších zón. Do zóny mohou jezdit i tramvaje pokud máte Cities: Skylines - Snowfall. Bohužel trolejbusy v základu chybí, ale už jsou na to módy :)
Skvělou věcí jsou vysokokapacitní budovy služeb. Od škol po IZS budovy. To s kombinací sjízdných cest/MHD zajistí skvělé vzdělání občanům a člověk nemusí stahovat modifikace. Teď si akorát nejsem jist, jestli tyto budovy vyšly i v bezplatném update nebo jsou součástí DLC.

Za mě je toto DLC mnohem lepší než předchozí. Sice opět zónujeme oblasti (už po páté!!), ale asi to jinak nejde.

Pro: DLC se zaměřuje na moderní pěší zóny, spousta nových budov a inovace hratelnosti. Kombinace prvků ze starších DLC.

Proti: Opět se zónuje, nemusí bavit každého.