Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ciconia When They Cry

Ciconia no Naku Koro ni

04.10.2019
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ciconia When They Cry je dalším, nepřímýmo navazujícím, dílem série vizuálních novel When They Cry (Higurashi no Naku Koro ni a Umineko no Naku Koro ni) od tvůrce který si říká Ryuukishi07. Jedná se o první titul série, který vyšel v době vydání jak v japonštině, tak i angličtině.

Téma titulu se nyní zaměřuje na vzdálenou budoucnost a obsahuje sci-fi prvky, nicméně oproti předešlým dílům je Ciconia více zaměřená na konkrétní příběh než aktivní řešení toho, co se vůbec stalo. Někteří lidé mají zájem na prevenci stále aktuálnější hrozby 4. Světové války. Třetí světová válka před nějakým časem skončila, ale neklid a hrozba dalšího konfliktu převládá. Moderní vojenské technologie, zvláště takzvaná "Gauntlet", mění svět k nepoznání a do popředí moci se dostávají lidé, kteří tyto technologie ovládnou (Gauntlet Knights).

Celý příběh by měl obsahovat čtyři fáze. Na konci roku vyšla první část nazvaná Phase 1: For You, the Replaceable Ones. Další části by měli následovat v průběhu dalších let.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.