Dohráno!/!!!!!!!!!!!!!! Nahráno přes 60 hodin :D. Co jsem koukal hru většinou dohrají do 10 hodin :D
No napíšu někdy komentář. Zklamalo mě to, že některé postavy neměly prostor pro dialogy. A že poslední lokace vyhazovali stejné bojovníky. Což je zklamání a hudba už nebyla tak zajímavá, jako z počátku. Některé věci, pak byly otravné, jako skřítek, co vezme vaše věci. A nebo některé sekvence, co nešly přeskočit. Poslední část hry jsem hrál od 10 dp 14,40 a tolik prostých slov jsem dlouho neřekl . Hlavně u posledního bosse.
@FildasCZ (18.02.2016 19:07): Přesycen je, to je fakt. Až mám někdy noční můry ze všech těch her, na které není už zdaleka tolik času. Možná škoda, že čeština nevyšla dříve, ale i tak jsem Folkemonovi neskonale vděčný, že ji udělal, protože si můžu tenhle skvost konečně pořádně vychutnat. Stejně ale nejvíc ulítávám z tý hudby.
Je smutný, že tahle vynikající hra se zde netěší prakticky žádnému zájmu, a to i po vydání češtiny.
Hram to na klavesnici a doteraz problem nebol. Momentalne je suboj s bossom (Titan co hadze skaly) a tam je jeden velmi debilny QTE ked hodi skalu ja ju mam chytit a hodit naspat a vtedy mam klikat WASD a nedari sa skusal som to uz snad 20x. Totalny vopruz. Ale gamepad sa mi kupovat stale nechce :)
@SilentWolf (16.01.2014 18:07): Jo neni to uplne chytre udelane, ale je to standard v techto hrach. (Napriklad v Darksiders to ale tak blbe nevypada, kdyz ma hrac svet otevreny a vraci se do lokace kdyz chce, nerestartuje misi.) A ty veci, ktere tam jsou poschovavane jen rozsiruji kapacitu sekundarnich zbrani (vic dyk, vil, svecenych vod), takze nic, co je vylozene potreba pro dohrani hry. Ja to dohral aniz bych restartoval misi za ucelem ziskani techto pokladu.

Exploration je ve hre stejne velmi omezene kvuli fixni kamere.
No ale jako už mě to se**, cokoliv objevím nemám k tomu přístup. Proč tam ty věci nenacpou později když nechcou ať je hráč má, takhle opadá radost z objevování protože je 80% fakt cool věcí (asi, kdo ví co tam je), schováno za něčím zrovna teď nepřístupným. Samé "come back later".. jako fakt nevím jestli to budu chtít hrát znovu abych to všechno posbíral.. Ve hrách kde tu lokaci navštívíte později to beru, ale takhle? Nutnost hrát znovu mise? Ne!
To je hra kde jsou snad nejvíc skryté secrety :D Mám problém najít aspoň polovinu medailonků natož najít upgrade zbraně..
Dojmy po první kapitole, hudba/dabing skvělý, art design super, hratelnost dobrá. Štve mě jen jediná věc, a to otřesná statická kamera, kterou ve hrách naprosto nesnáším. Dá se to přežít, ale být to klasický third person, preferoval bych to.
@SilentWolf (28.08.2013 16:38): Netušim co máš za ntb, ale j to s Lenovem, ATI a Intel HD řešim tady. Není to nějak ultra složité, ale na pět minut to taky není. Každopádně aktualizace aspoň jednou za rok za to stojí.

A ano na Lenovo a AMD/ATI jsem křičel do spousty temných míst taky :D
Taky jsem si do notebooku musel dávat modnutý stolní. Není to tak těžký.
To je hrozné, hra je skoro nehratelná protože mám staré ovladače na grafiku. Na to mé lenovo nejdou běžně nainstalovat ovladače které nejsou od lenova. Řešení: koupit si nový notebook? Nebo chvíli googlit, najít složitější návod jak do něj nacpat běžně AMD ovladače a hra hned jede na nejvyšší bez seku. To je fakt tak těžké vydávat ty ovladače na notebooky normálně ? Docela mě tahle jejich politika nasrala.. fakt člověk neznalý by hned nabyl dojmu že má na hovno notebook, teď se vsadím že mi i conviction a blacklist pojedou na nejvyšší..

Jen výkřik do tmy.. :D
Mě přišlo demo hrozně nepřehledné, postava byla miniaturní, ještě že jsem našel kabel na propojení notebooku s monitorem, snad to na té větší obrazovce půjde líp vidět. Ale chytlo mě to .. DMC styl, jen ta nepřehlednost no..
Zkousel jsem demo a nevypada to uplne zle. Darksiders, Devil May Cry 4 nebo DmC se hraji lepe, ale stale to vypada na docela zabavnou rubanici. A za slusnou cenu. I kdyz bych hru rad videl na Greenmangaming a mohl tak koupit za dolary a jeste usetrit.