Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Carrier

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.01.2000 Dreamcast
Vývojáři:
V roce 2008 začíná zásoba přírodních zdrojů razantně klesat a dosahuje svého dna. Následkem špatných politických rozhodnutí vyspělých zemí, které omezily transport přírodních surovin, přijde spousta lidí o práci a vzniká ekonomická krize. Země je následkem toho rozdělena na Severní a Jižní polokouli a formují se zde různé politické či vojenské organizace, ale také organizace teroristické. V reakci na teroristické útoky vyvine americká armáda letadlovou loď jménem Heimdal. Ta je schopna útočit balistickými střelami a svou pravou sílu ukáže na první misi, jejímž cílem je zničit teroristickou základnu organizace Southern Cross a také získat pradávný organismus v jižním Pacifiku. O několik dní později ale Heimdal přestane reagovat na rádiové spojení a tak je na její palubu vyslán Jack Ingles a jeho tým, aby situaci prošetřili. Při příletu je automatické zbraně Heimdalu sestřelí a vojáci jsou napadeni podivnými monstry. Jack tak musí zjistit, co se na lodi stalo.

Carrier je survival akční adventura s převážně statickou kamerou. Hratelností se tak může podobat například hře Resident Evil. Za postavu Jacka má hráč úkol prozkoumat letadlovou loď, kde bude řešit různé logické hádanky, ale také si občas zastřílí na různá monstra. Po prvním dohrání se jako hratelná postava odemkne i další členka týmu, Jessifer Manning, za kterou je možno hru projít znovu a příběh se tak náležitě liší.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.