@John Mirra (30.11.2023 12:57): Tak komentář splnil účel :) Určitě to rozjeď je to výborná odreagovačka když má člověk na pip den a všichni lidi tě serou :D

@adam.kulhanek (30.11.2023 12:00):  No ten stroj byl brutál, já si ho vzal po skončení kampaně, plně upgradoval, pak sem najel do hromadné mely na začátku a hned 3 wasted :) Jinak na podivný asociace jsem expert... holt sem tenkrát anglicky moc neuměl a Gothaj byl podobné nejbližší slovo :)
Tak jsem si po dlouhé době zahrál verzi pro PSX. Bohužel musím konstatovat, že tahle verze je opravdu špatná. Je pravda že jsem si nostalgicky zavzpomínal na dětství, ale to je asi tak vše. Má tu také někdo zkušenost s konzolovou verzí?
@KRoman47 (10.05.2013 15:12): Taky mně vyhovuje jenom digitální. Analog mám sice přístupný, ale neudržím se s ním. Asi jsem moc zvyklý na PC verzi, i když mám pocit, že se tady auta ovládají mnohem líp.
@Satik64 (10.05.2013 15:05): Jo, pořád je to super zábava jako za starých časů.

Ale bojuji s ovládáním, jediné ovladatelné je digital (tlačítka na displeji). Když dám analog, tak nezatočím pořádně doprava, protože nemám dost dlouhý palec a to mám tablet jen 7''. A co to dělá za psí kusy při ovládání nakláněním, nedojedu rovně ani k první zatáčce. Za ty 2USD si to pak určitě vezmu, fajn že to běhá i na tabletu za 18 stovek.
Nemáte prosim Vás někdo typ, jestli jde rozběhnout hra s podporou grafické karty, i když nemám voodoo?
Hra mi přes Dos box běží v sftwaru ve velmi malém rozlišení a neplynule. Rozhodně nevypadá taak dobře jako na zdejších videích. Nemáte prosim někdo tip, jak zlepšit grafiku?
Prave vysel na iOS a prvnich 24 hodin zdarma. Berte :)

Ovladani je docela slusny, ale na 4.gen se to pri ziskani achievu zacne chvilku skubat, jinak dobry :)
@Jab (08.06.2012 21:47): Mně se třeba v jedničce mnohem víc zamlouvaly tratě - hlavně rozestavení a zaplnění - třeba taková poušť byla v jedničce nesrovnatelně lepší. Jenže na větším jak jednadvaceti palcovém monitoru z toho po nijak dlouhé době bolely oči.
EDIT: Tak teď jsem koukal na nějaká videa s hi-res a nakonec tedy možná bude Carmageddon 1 přeci jen lepší - ten devadesátkový feeling je zcela nedostižný!

@Tarhiel (08.06.2012 20:35): Hlavně teď hodně očekávám nový Carmageddon z Kickstarteru. Jen se trochu bojím, aby to nebyla stejná blbost jako TDR2000.
Jednička lepší. Dvojka už neměla ono brutální kouzlo. A není v ní babička. :(
je těch projektů teďka hodně no. Uvidíme za čas no jestli to bude fungovat. Dá se předpokládát, že bude spíše méně úspěšných projektů, ale i tak dobře ne?:) Když oznámili Wasteland 2 tak jsem nevěřil, že to bude mít úspěch. A hle mají ještě víc než potřebovali. Teď už docela věřím, že ta hra vznikne...
Me prijde Kickstarter jako super vec, at uz si tam da kdokoliv, cokoliv. Je jen na lidech, jestli mu veri a podpori.
Kdyz si koupis listek na koncert kapely kterou znas, tak taky nevis jestli nebude stat za hovno nebo ho v pulce nezrusi bez naroku na vraceni.
@marwel (09.05.2012 14:34): Projekty her na Kickstarteru se rojí jak houby po dešti a přitom ještě žádný (no, snad až na jeden z doby před boomem) nebyl úspěšně dokončen. Stačí jeden průšvih a celé to možná půjde do kopru vskutku spektakulárním způsobem.
Tesil jsem se na to, ale tenhle Kickstarter mi i pres "humorny" zaobalovani prijde spis jako zoufalej cin. Od dalsiho teseni me spis odradil... pockam si :)
Jsem to pledgnul uz jen abych videl jak se neco tak politicky nekorektniho v dnesni dobe tesi popularite :)
montana: Pěkný popisek, takových lidí kdyby bylo víc. A stím tlačítkem, to jsem ani nevěděl. Co to je za tlačítko? (reset? .-)
Tak sem to dneska rozehral, protoze se ke me dostala puvodni krabice i s paradne napsanym manualem a tak sem si rekl, ze trosku prepisu popisek... Asi je trosku delsi, ale snad nebude vadit ani puvodnimu autorovi.
btw neco z manualu :))

"Nicméně se může stát, že se ti ve hře podaří rozmáznout hlouček nevinných chodců, a právě když se bavíš tím, jak z jejich jater pryští potoky krve, vstoupí do místnosti tvoje 85 let stará matka, 6 jejích pravnoučat a farář se svým nervozním psem. Abys mohl zabránit vzniku trapné situace, zabudovali jsme do hry speciální tlačítko. Stiskem této záchranné klávesy okamžitě ze hry odstraníš všechny chodce, jejich zbytky, krev a další nechutné atributy tvého dovádění. A až nezvaní návštěvnící odejdou, můžeš vše dalším stiskem klávesy za doprovodu ďábelského smíchu a nervózního pohledu přes rameno vrátit do původního stavu"
Anthraxcz- remake? troufám si říct, že je to možná proto, že v dnešní době grafiky na úplně jiný úrovni by taková hra je těžko prolezla sítem cenzorů a schvalování, dostalo by to šílený ratingy, možná Adults Only, možná i zákaz vydání v některých zemích a taková hra by byl dost neprodejná a proto se do toho nikdo moc nehrne, obecně řečeno, násilí, brutalita krev v dnešních hrách je jen slabý odvar toho co zde bylo v minulosti:)