Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cake Mania 2

Cake Mania 2: Jill's Next Adventure

04.09.2007
24.06.2008
54
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V pokračování simulátoru vaření nebo spíše pečení dortů a sladkostí se vrací cukrářka Jill poté, co v předchozí Cake Mania zachránila svým uměním Evansovo pekařství. Evansovo pekařství je znovu otevřeno a Jill posílá prarodiče na krásnou dovolenou na Havaj. Tentokrát se v úloze Jill Evansové můžete rozhodnout, zda pomůžete její přítelkyni Rishe v jejím luxusním pekařství získat jeho ztracené jméno a kvalitu nebo Jackovi v jeho podmořském parku anebo na dalších jiných čtyřech různých místech, v různých pekařstvích.

Herní mechanika je stejná jako v předchozí hře s Jill Evansovou; musíte péct koláče a dorty pro své zákazníky dle jejich různých přání. Kombinujete tvary, barvy, ozdoby tak, aby každý zákazník odešel spokojený; v tom případě vám zákazník zaplatí a vy se snažíte péct tak, aby byl dosažen a splněn plán tržeb stanovený pro každý den. Cake Mania 2 přidává nové lokace a upgrady, kdy můžete vylepšovat vybavení pekařství. Celkem se setkáte s osmnácti novými zákazníky ve více než 200 úrovních.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.