@Dunemaster (12.04.2023 23:06): :) Uznávám, že by se to mohlo zdát vlastně dost podobné. Ale to bude možná tím, že já podvědomě vnímám 80 jako takovou psychologickou hranici dělící skutečnou kvalitu od šedého průměru :) Je to blbost, vím, ale mě to vlastně ani nijak divně napsané nepřišlo :)
Ja som mal problém prejsť na fps ovládané myšou, v tej dobe to bol pre mňa prvý Half-life, proste ten pohyb a mierenie po osiach x,y bol pre mňa asi najävčšiou výzvou, zvládnuť to. :)
Last jedi (komentář): Jó, to byly časy. Já se sice s originálkama trápil už na konzolích, ale podobná situace u mě nastala u mé (pravděpodobně) první originální strategie AoE1... tenkrát jsem první hodinu hraní ani nevěděl pomocí jakého tlačítka posunout ty jednotky. Zní to trochu blbě, ale v té době byla myš u nás ve městě nadbytečné zboží a ze zkušeností z duny jsem tak nějak očekával, že se to bude taky ovládat "jedním" tlačítkem :-).

Brr, ošklivá představa... v 9 letech být pořád takový amatér přes PC :-D.