Bulb Boy

08.09.2016
06.07.2017
06.10.2017
01.03.2018

Příběhové jádro této hororové hříčky nás přenese do strach nahánějících míst, v nichž jsou věci přetvářeny do surreálních monstrózních podob balancujících na hranici "žertovné" morbidity. V roztomilém vzhledu se rozbíhá příběh nezbedného klučiny Bulb Boye, jenž má hlavu formovanou do fluorescenční žárovičky. Navenek obyčejné hyperaktivní dítko s naivním dětským pohledem na svět, avšak uvnitř poseroutka, v noci se lekající tajemných zvuků z předsíně a vrhaných stínů. Momentálně svůj čas tráví u dědečka v hájence. Starci prckova přítomnost velmi svědčí a občas se i s ním prohání po bytě jako mladík a vyvádí skopičiny.

Jednoho večera však dědula při "babysittingu" tvrdě usíná. Polevení v pozornosti ihned využívá démonická entita a chajdu i jeho si okamžitě uzpůsobuje svému "vkusu". Toto organizované, proradné a ďábelské plémě je třeba do posledního atomu převálcovat, vymýtit a zničit. Bulb Boy tedy musí z nejhlubšího nitra vytáhnout dřímající odvahu a sílu, aby se mohl pustit do tohoto nebezpečného boje sám. Ve snaze lépe porozumět nezvanému hostu přijímá nový způsob nazírání na život.

Bulb Boy protkává klasické adventure-logické puzzly s akcí se survival prvky. Z uvedených skutečností vyplývá nutnost příležitostně zahučet do úkrytu (např. odpadkový koš, skříň). Smrt totiž číhá kdekoliv.