Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bug Bomber

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1992 PCAmigaAtari STC64
Vývojáři:
Kingsoft
Ve velkém účetním centru nastává panika. Hlavní počítač byl napaden kolonií virů, kteří si dali za úkol zničit všechny podstatné programové struktury. Rychle si navléct uniformu, přilbu na hlavu, a vzhůru na hon za bugy!

Variace na slavný Bomberman, odehrávají se na herních obrazovkách o 165 polích. Zde se postupně v labyrintu počítačového programu zhmotňují bugy a vaším úkolem je s pomocí různých zbraní počítač od programových chyb vyčistit. K bohulibému úkolu vám dobře poslouží miny a bomby, jež můžete klást bugům do cesty, inteligentní blesky či dokonce vejce, z nichž se líhnou malé kreaturky živící se počítačovými viry a bugy. Mimoto jde v průběhu hry nasávat energii a inteligenci. Energie dobře přiživí vaše bodové konto, inteligenční body se postarají o to, aby vámi do počítače nasazená vejce dobře vykonávala svoji práci.

Kromě módu pro jednoho hráče obsahuje Bug Bomber i kooperativní multiplayer, v případě verze na Amigu s použitím adaptéru dokonce až pro čtveřici hráčů současně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.