Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bug Bomber

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ve velkém účetním centru nastává panika. Hlavní počítač byl napaden kolonií virů, kteří si dali za úkol zničit všechny podstatné programové struktury. Rychle si navléct uniformu, přilbu na hlavu, a vzhůru na hon za bugy!

Variace na slavný Bomberman, odehrávají se na herních obrazovkách o 165 polích. Zde se postupně v labyrintu počítačového programu zhmotňují bugy a vaším úkolem je s pomocí různých zbraní počítač od programových chyb vyčistit. K bohulibému úkolu vám dobře poslouží miny a bomby, jež můžete klást bugům do cesty, inteligentní blesky či dokonce vejce, z nichž se líhnou malé kreaturky živící se počítačovými viry a bugy. Mimoto jde v průběhu hry nasávat energii a inteligenci. Energie dobře přiživí vaše bodové konto, inteligenční body se postarají o to, aby vámi do počítače nasazená vejce dobře vykonávala svoji práci.

Kromě módu pro jednoho hráče obsahuje Bug Bomber i kooperativní multiplayer, v případě verze na Amigu s použitím adaptéru dokonce až pro čtveřici hráčů současně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.