V arkádách už jsem měl na mušce slepice, upíry, tučňáky, vosy, bandity, prasata, kachny a kdo ví, co ještě. Proč tedy nepostřílet taky pár čápů.

Stejný časový limit, stejné bodové ohodnocení za zastřelení ptáků a stejné ovládání, jako v předloze. To je BufoStorch. Mimo čápů, kterými se obrazovka jen hemží, snad jde sestřelit jen letadlo nesoucí odkaz na stránky vývojářů, ale jinak nic. Zvuky zní jak nahrané někde v tunelu a zobrazovaná oblast je značně nepřehledná.

Kterýkoli z výše zmíněných klonů Moorhuhnu se mi zdál lepší než BufoStorch, snad jen Virtuelle Pinguin Jagd na tom byl stejně špatně. Když budu mít chuť postřílet pár kusů zvěře, určitě si nepustím tento titul od BUFOprojectu.

Pro: střílení čápů

Proti: málo možností, po chvíli omrzí

Kopie některých her občas dokážou nabídnout docela solidní hratelnost a mohou být celkem solidní alternativou ke svému vzoru. To ovšem není případ německé šílenosti BufoStorch, která nabízí jen šílené grafické zpracování, nezáživnou hratelnost a herní dobu nedosahující ani dvě minuty. Cílení tohoto kousku je jasné - zabít s ním chvilku času, kdy není co dělat, ale když existujou tisíce kvalitnějších freeware kousků, tak proč hrát zrovna tohle? Žádný rozumný důvod mě nenapadá ...

Pro: Za minutu a půl je hotovo a pak lze hru odeslat do zapomění

Proti: Grafika, hratelnost