Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bucky o'Hare

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
leden 1992 NES
Vývojáři:
Konami
Bucky O'Hare je plošinovka na motivy stejnojmenné komiksové série. Hlavním hrdinou je zajíc Bucky, který musí zachránit každého ze svých členů posádky (kromě Bruisera, který není ve hře uveden) na sérii tématických planet (ohnivá, ledová, džungle a mechanická). Ihned po zachránění celé posádky jsou znovu zajati a uvězněni na mateřské lodi říše Toad. Bucky a robot Blinky, uvěznění ve stejné vězeňské cele, se musí společně dostat ze vězení a zachránit zbývající členy, kterými jsou kočka Jenny, kačer Deadeye a kluk Willy. Poté pokračujete monstrózní lodí až na konec, kde se musíte vypořádat s bossem Toad Airmarshalem a vrátit se zpět domů.

Po stránce hratelnosti se hra ze všeho nejvíc podobá sérii Mega Man. Když je každá z postav zachráněna, hráč získá schopnost přepínat mezi nimi a Buckym, aby se vypořádal s různými problémy ve hře. K tomu mohou napomoci i různé power-upy, které postavě dávají po omezenou dobu například schopnosti delšího skoku či účinnějších střel.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • NES 100
Uzasna hra na rok 92 po graficke strance a nebojim se říct ze moje nejoblibenejsi hra kterou jsem kdy hral hlavně levely jsou úžasné promakane hudba ktomu sedí dokonale u některých melodií jsem se skoro vrtěl hlavně magma tanker a cell hned za kontra považuji tuhle hru do zlatého fondu konami dnes už jim bohužel tolik hry nejdou jako dřív což je škoda u téhle akce vás žene dopředu spíš hudba než samotná hra na dohrání je pekelně obtížná zabere dost hodin

Pro: Hratelnost,bossové,přepínání postav

Proti: Nemám ji co vyčíst dokonalost sama :-)

+5