Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bright Memory - Episode 1

87
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Nehotová verze
12.01.2019 PC
Vývojáři:
FYQD Personal Studio
SRO, celým názvem Natural Science Research Organization, je organizace zabývající se kulturními památkami a při jednom z jejich průzkumů se jim podaří najít starověký meč, jenž obsahuje látku, která přivádí k životu dávno mrtvá stvoření. Tohle samozřejmě nezůstane bez povšimnutí a vojenská organizace SAI má s mečem vlastní plány, tudíž se pokusí tenhle vzácný nález ukrást. SRO tak posílá do akce svou nejlepší agentku, která má problémy vyřešit.

Bright Memory je dílem jediného čínského vývojáře a jedná se o first person akci s hack and slash prvky. To znamená, že mimo střelné zbraně a futuristické gadgety může hrdinka využívat i chladné zbraně a jednotlivé útoky řetězit na komba. Souboje završují i boss fighty a průchod hrou oživují různé hádanky či platforming. Především se ale hratelnost zaměřuje na frenetickou akci podpořenou energickým soundtrackem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Za mě super demo. Sice je to záležitost na 30-45 minut, ale naprosto nadupané svižnou akcí a metalovou hudbou. Na to, že to prakticky zhotovil jeden člověk (i když kolem toho panuje dost kontroverzních témat), tak smekám a prakticky nemám moc co vytknout. Hra kombinuje prvky z Tomb Raidera, Dark Souls a střílečky a ačkoliv to může znít bláznivě, tak to funguje skvěle. Těžko říct, jestli vyjdou i další epizody, ale i tak mohu tuhle krátkou záležitost všem doporučit.
+11