Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brick Breaker Revolution

3D Brick Breaker Revolution

07.07.2007
27.03.2009
13.08.2009
26.08.2009
18.11.2009
01.12.2010
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Brick Breaker Revolution je další z variant na klasické arkádové tituly Breakout a Arkanoid. Původní koncept ničení cihliček míčkem, odrážejícím se od pálky, byl však značně rozšířen o množství nových herních režimů a prvků.

Středobodem hry je takzvaný režim Revolution, představující sérii náhodně generovaných úrovní se vzrůstající obtížností. Na rozdíl od klasických variací na Arkanoid tento režim však nabízí jednu zásadní novinku, a to možnost libovolně pohybovat se mezi jednotlivými úrovněmi. Po zničení cihly ukrývající klíč nemusí hráč pro postup do další úrovně zničit všechny ostatní cihličky, ale stačí mu dostat se s míčkem na vrchol obrazovky. Naopak pokud míček pálkou mine, spadne o patro níže do předchozí úrovně a musí se znovu propracovat nahoru. Na konci každé z věží na hráče čekají bossfighty, inspirované například Space Invaders nebo Snake. Dalšími režimy jsou klasický režim, časovým limitem omezený Time Attack a nekonečný režim.

Hratelnost je ozvláštněna bohatým výběrem power-upů, kterých je celkem 20 a nachází se mezi nimi například laserové střely, nukleární výbuch nebo mrazivé a ohnivé míčky. Je však třeba dávat si pozor na negativní power-upy, které mohou například zmenšit vaši pálku či zrychlit míček. Hraní také stěžují nové varianty cihel, jako jsou například kovové nebo kamenné.

Hra na vybrané mobilní telefony vyšla i ve 3D verzi, která se lišila pouze grafikou a mírně větší selekcí power-upů. V roce 2009 se hra dočkala pokračování s názvem Brick Breaker Revolution 2.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.