Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brave Prove

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.04.1998 PS
Vývojáři:
Data West
Věří se, že starověký poklad jménem Dark Crystal může přinést světu mír. Nikdo ale netuší, zda se jedná o pouhou legendu nebo onen poklad opravdu existuje. Tedy až do teď. Horský kmen, říkající si Wild Fangs, totiž zjistil, že poklad může být blíž, než si původně mysleli. Pravděpodobně se totiž nachází ukryt v jeskyni poblíž jejich domoviny a náčelník tak vyslal svou jedinou dceru Sheena aby poklad získala. Tohle ale není příběh Sheeny, nýbrž jejího kamaráda Aryse, který se ve strachu o její život vydává na tohle dobrodružství po jejím boku.

Brave Prove je 2D top-down akční adventura po vzoru série The Legend of Zelda. Hratelnost se tedy ve velkém zaměřuje na získávání užitečných předmětů a vylepšení, které pomáhají v průchodu hrou a především v real-time soubojích. Výrazný je ale i RPG prvek v podobě získávání zkušeností, což zvyšuje hrdinovy atributy s každou další úrovní. Mimo útoky chladnými zbraněmi je k dispozici i magie a bojový styl tak nabízí spoustu unikátních kombinací. Nechybí pak ani různé logické hádanky.

Hra se dočkala vydání pouze na japonském trhu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.