Blue TOP

Hru Blue TOP jsem si zahrála v rámci herní výzvy 2017 v kategorii her, které jsou na databázi mezi 100 nejhůře hodnocených. Moje hodnocení jí z tohoto zařazení nepomůže. Na hře je pozitivní hlavně to, že je velmi krátká a pak jednoduchost, protože by ji dohrálo i malé dítě bez problémů. Mohla bych pochválit ještě maximálně český dabing, protože byl více k smíchu než k pláči.

Pro: vtip, český dabing

Proti: příliš jednoduché, amatérské

Co se týče postupu hrou, tak jde o primitivní adventuru, u které není nutné příliš přemýšlet, nicméně dabing je opravdu povedený a dobře se poslouchá, takže do naprostého odpadu si hra jít nezaslouží. Krátké pobavení na pár minut u toho bylo.

Pro: Dabing, s velkým sebezapřením i příběh

Proti: Je to prostě freeware dělaný "na koleni", takže si sebou nese všechny neduhy s tím spojené

Blue TOP je na poměry Mystery studia docela povedená adventura. Když jsem poprvé hru zapnul, překvapil mě český dabing, který není špatný a hlavní hrdina má občas dobrý vtipy. Celá hra je ve 2D, grafika je kreslená a není nejhorší. Lokací je ve hře asi 7 (plus někde máte víc obrazovek), celkem je hra doceal krátká ale pěkně se hraje, zejména kvůli "povedenému" dabingu.

Pro: na freeware výborný dabing, celkem dobrý příběh a vtip

Proti: herní doba je opravdu krátká, možná až moc jednoduché