@Charllize (19.11.2020 15:55): Recenze byla až v rubrice Nostalgie v Levelu, tam jsem o hře četl poprvé, to byl první ročník Levelu, který jsem si ještě kupoval, neboť psali celkem zábvně, ne nadarmo je pak po prvním ročníku přelanařili do Score. Ale odkud mám v paměti hru více než z toho Levelu, kde byla recenzována myslím docela barevně chudá ZX Spectrum verze, tak to bylo ze stránek Dungeony.cz, které byli tehdy takovou pro mě databázi dungeonů, kam jsem chodil pro seznamy, co vše si musím zahrát.
@Charllize (19.11.2020 15:55): No zvláštní je, že z těch časáků nemám na Bloodwych skoro nic zafixovaného. Zato Chesterovo hodnocení je docela příznačné :) Gameplay : 1 bod. Ale on dungeonům obecně dost zasoluje, takže my si ty dva bodíky přidáme :) Ale bude to asi dost dřevní záležitost, Wizardry 1 bude oproti tomu vyšperkovaný klenot :) Na druhou stranu...tu máme 2x 75% od místních borců. Takže kdoví, kde je pravda.
Tuhle hru mam kdovi proc zafixovanou jako strasne dobrou. Na vine je nejaka dobova recenze nekde v Excaliburu nebo Score, cert vi kde to bylo, kde me to zaujalo. Zvlastni ze kdyz pak nekomu tvrdim ze to je super tak si klepe na celo a kolikrat ani nevi oc presne jde. Zajimalo by mne kde jsem k tomuhle nazoru dosel, jestli to fakt nekdo nekde chvalil nebo jsem si to nejak vymodeloval v hlave sam :)
No konečně to je ode dneška k dispozici také na té jediné správné platformě! :)
Stran her mě skutečně dokáže překvapit máloco, ale Bloodwych na Steamu jsem opravdu nečekal.