@Fritol (17.09.2021 12:01): Jeho filmy jsou něco, jak Lidožrout, kraviny, které baví svou pitomostí. Postal byl strašný, ale já nemusím ani hry, takže tak. Někdy zas něco zkusím, třeba Alone in the Dark :)
@Jumas (17.09.2021 11:45): Prej začal dělat minulý rok na Rampage 4.

Každopádně BloodRayne filmy jsou sračky, respektive ty první dva co jsem viděl. :D Ale stejně nemůžu říct, že bych se u jeho filmů vyloženě nudil. Je to takovým tím zábavným způsobem špatné. Nejvíc mě bavilo Tunnel Rats, to je zcela vážně super válečný film imo. A dost jsem se nasmál i u Postalu. Z Dungeon Siege si pamatuju akorát na Leelee Sobieski ve zbroji, ta byla cool. :) Far Cry byl obyčejné béčkový akčňák no, sledovat se to dalo, ale meh. Víc jsem toho od něj neviděl ještě, musím dohnat.
@Fritol (17.09.2021 11:27): Už jsem chtěl psát, že trojka je dávno venku :) Nevím no, jednička ještě dejme tomu, na to se ještě koukat dalo, ale dvojka a hlavně trojka stála za prd. Občas se na nějaký Uweho výtvor podívám a nejlepší byl zatím asi první Dungeon Siege a dejme tomu i Far Cry. Dungeon Siege 2 už jsem sledoval čistě kvůli Lungrenovi.

EDIT: Tak jsem si to pamatoval špatně. Dvojka je dle mého hodnocení horší, než trojka :) Každopádně tam Uwe má Bigfoots vs. Zombies, ale to už tam je několik let, takže kdo ví, kdy a jestli vůbec to vyjde.
tomuhle říkáte vylepšení: zelené zombie ale alespoň obě hry běží v 60 fps (ale ideální je 30fps) - takže její prsa se třesou - herní fyzika funguje normálně. (mám na mysli hlavně tu dvojku); Doporučuji stáhnout osvětlení hry - alespoň užijete tu schopnost nočního vidění a také je to více strašidelné)
@Paul (20.11.2020 20:20): zajímavý, od remastru bych tak nějak čekal, že změny budou hlavně v tý grafice, ale ta hra tehdy vypadala pěkně celkem, tak to asi nevadí, možná to někdy vyzkoušim :)
Tak jsem to zkoušel a on to ani moc remaster není. Funguje to bez problému, gamepad to podporuje, moderní rozlišení..prostě jede to jak má, ale jinak je to identický jako původní hra, alespoň z toho co si pamatuju. Ale zapomněl jsem, jak cool tam byl ten track v menu, tak dobrý připomenutí.
Už stahuju remaster, na PC zdarma pro vlastníky originálů. Jsem zvědav jak to bude vypadat, od vydání jsem to nehrál a jediný co si z toho pamatuju, že se mi tehdy líbil bumpmapping a sekání nazi končetin :)
@Red (04.11.2020 23:45): Jednicku jsme dohral na Xboxu a dvojku na PC. tenkrat se mi to dost libilo, tezko rict co bych na to rikal dnes. Kazdopadne na to mam dobre vzpominky, tak proto to info :)

A nepodcenuj me, jednou tady napisu ze stojim za tebou a budu tam ! :D
@Charllize (04.11.2020 23:01): Jsem nečekal, že v téhle kombinaci žánru a platformy budeš referovat zrovna ty:) Jinak jsem zvědavý, sérii vlastním na GOG a asi by to byla motivace si to znovu zahrát, tentokrát s gamepadem.
Ten, kdo navrhoval některé levely hlavně ty poslední tomu bych dal pěst.. Po 10 letech a u konce jsem skončil, protože mě nebaví skákat pul hodiny, abych spadnul pak mě zabil plyn a začal zas.
Dvojka je skvělá, bohužel je tam ke konci skok v obtížnosti který jsem nerozdejchal.
Ta petice je samozřejmě nesmysl, chtít peticí nekomu zakazovat jeho ne/uměleckou činnost mi přijde opravdu na hlavu ať je to kdokoliv, nikdo nikoho nenutí koukat na jeho braky a nikdo nenutí majitele licencí mu je prodávat, ať si stěžujou daňový poplatníci v Německu, že na ty filmy dostává peníze, ale to je asi tak vše, lidi na to zkártka koukaj a as iej to baví, jinak by skončil na smetěišti. Nic na tom nemění ani ten fakt, že to o té petici sám plácl a lidi se toho chytli, snad jen štěstí, že neřekl "No tak mě třeba za mý filmy zabijte, ale mě to baví" to by pak asi bylo tóčo.
Mně ta petice přišla jako pěknej nesmysl. Na druhou stranu mě zas pobavila reakce Uweho, že si snad ti, co to podepsali, nemysleli, že on to s tím myslel vážně a že není "zasranej retard jako Michael Bay" . Heh, mám rád skopčáka :)
Ach jo, no byla to holt otázka času kdy se to začne řešit tady i s tou připitomělou peticí.
no ale uwe je hardcore rejza...zajimalo jak je na tom ta petice pro odstoupeni tohoto reziseroveho "kouzelnika",myslim ze by si svet filmu oddechl kdyby sel uwe pit pivo a jist klobasky z5 do nemecka(nebo co tam delaji) nez prznit herni adaptace.....
tak Uwe je kapitolka sama pro sebe:D,skoda ze se mu do ruky dostal Far Cry,nechapu ty producenty,kteri mu daji i dolar:X.