Svého času jsem neskutečně hodin trávil v multiplayeru u nesmrtelného Arcade Volleyball. Blobby Volley je v podstatě úplně identická hra, která disponuje novější grafikou a gumovými panďuláky, jež jsou zde namísto skákajících nosatých hlav.

Znovu jde o to, kdo dříve dosáhne skóre patnáct a stejně jako předchůdce, je i Blobby Volley nejzábavnější proti živému oponentovi. V dnešní době už se k těmto druhům her moc nedostanu, ale určitě je nezatracuji. Až děti trochu povyrostou, tak si podle mě užijeme s virtuálním volejbalem ještě spoustu zábavy.

Pro: gumoví panďuláci, multiplayer, jednoduchá hratelnost

Proti: nezabaví na dlouho

Na téhle hře není moc, co komentovat. Je to zkrátka remake (či vykradení) legendárního Arcade Volleyball. Hraje se to stejně. Pokud vím, není v tom žádná změna, nic navíc. Pouze strohou CGA grafiku vystřídala efektní pláž a místo těch bakulí hrajete se želatinou. Nic víc, nic míň. Tahle hra se dostala i na smartphony a jde hrát v multiplayeru přes bluethoot, což je fajn na cesty s nějakým kamarádem, když si s ním zrovna nechcete povídat.