Trochu jsem prokrastinoval a mohu potvrdit, že Blair Witch je velmi hardcore Pacifist výzva friendly, včetně achievementu který vám úspěch potvrdí. Je to však nesmírně obtížně a pokud do hry půjdete poprvé, dost možná se vám to nepodaří. Občas se budete muset pohybovat v naprosté tmě jen s kamerou s nočním viděním, a i tak můžete monstra probrat. Je to fakt hardcore.
Ale dobrá varianty pro všechny co neradi akční hry typu Dishonored.
Teda nemít toho psa, tak už bych si asi dávno stříkl do textilu. Přituhuje.
Hrál to někdo v HDR? Mám problém s tím, že je to neskutečně hnusný.
@Nalivo (komentář): minusko davam za kratkej a zbytecnej koment .. samozreje vse spada do kategorie subjektivni .. mozna se nekomu jinemu tenhle format komentu libi, me ne ... od komentu ocekavam vic .. minusko odeberu, kdyz koment upravis ... pokud bych si Tve upravy nevsiml, pls nevahej me pingnout via PM
nevim k cemu je mi to dobre, tak jsem si teda zalozil ucet na epicu a hru uz *vlastnim ... sice delam strachy hrabete kakulu kdyz vidim screenshoty .... nevim nevim, jestli se do toho pustim
@JohnCZ (22.10.2020 20:53): je to dost příjemná nadílka, ikdyž BW už jsem hrál v gamepassu. Ale Ghostbusters si velmi rád dám původní dva filmy a po nich tu hru, co jsem četl tak je v podstatě třetím dílem.
Jinak ještě jsem nezmínil jednu věc. V tý chajdě na konci bylo pěkně udělaný jak se mění prostředí "za chodu". Ono se to stávalo i v lese ať už po akcích s kamerou, kdy to bylo schované displayem, ale i jedna rezavá drezína nebo náklaďák v lese tuším byl a najednou ne. Tohle bylo hodně vymakaný. Pokud se nepletu pracují teď vývojáři na nějaké hře tuším Medium nebo tak nějak a tam mají změny prostředí hrát snad hlavní úlohu. Hodně se tím propaguje SSD v konzolích a že to bez nich nešlo. Nicméně je to zajímavý a dost nevšední prvek.

@Cathan (14.10.2020 18:35): V každý hře je otravný procházet stejný pasáže znovu. Tady to podle mě bylo fakt za hranou ať tím vývojáři chtěli říct cokoliv. Sám píšeš dvcet minut. Dvacet minut chodit po dvoupatrovým baráku sem a tam? To ti přijde málo?
I poté co se mi to rozleželo myslím, že ten konec by nebyl tak otravný bez té hlouposti s baterkou. Ve skutečnosti by to pak nebylo ani moc dlouhé, na po třetí jsem to měl za dvacet minut proběhnuté - nejvíce zdržovala ta monstra a to umělé natažení související s tím plížením.
Vrátil jsem se k tomu a dohrál. Les , parťák pes, 90's mobil a atmosféra super. Kapitola 17 v chajdě napřesdržku. Dlouhý neskutečně repetetivní a díky tomu nuda s modlením se ať už je doprdele konec!!! Proč tam byl inventář a těch pár předmětů co jsem sebral? Jako jednohubka fajn.
@ntz (06.04.2020 11:36): Já jsem teda hrál jen Alien: Isolation a tam jsem vyložený strach nepociťoval, snad jen takovou hutnější atmosféru, ovšem Outlast, to je proti tomu opravdu jiná liga, kde jsem si hodně často po vstupu do temné místnosti říkal "ne, tam já nejdu, tam určitě něco bude". :-) Nakonec jsem to teda vždycky dal a nakonec dohrál všechny díly včetně nedávného Home Sweet Home. Ovšem zcela regulérně se přiznám, že Outlast 2 a Home Sweet Home jsem hrál zásadně za přítomnosti mého kluka (17), který seděl u mě a psychicky mě podporoval. :-) Nicméně Blair Witch v hledáčku mám a nejspíš ho nevynechám.
@Paul (06.04.2020 11:32): diky ... ja se vzdycky chci prekonat, tak treba zapnu aliena a fakt jsem v nem schovanej pod stolem nebo chodim a vykukuju ze dveri v miste, kde mam tedka svuj posledni sejv treba hodinu .. pak to vypnu s tim, ze za ty nervy to nestoji ...

ale ten film jsem asi pulku videl (druhou pulku jsem slysel)
maj to se slevou, zeptam se primo - mam do toho jit ? je to fakt strasidelny ?? ... jsem straspytel .. outlast jsem nedokazal dat ani jeden a ani jeste alien isolation jsem nedohral ... hadam ze Blair Witch by pro me byly vyhozeny prachy ?
@Paul (06.01.2020 11:44): ten les tam vypada dobre, o tom zadna, presto mi tam ale pripadaji podivne ty barvy .. nicmene ja to nehral, soudim jen z videii co jsem videl, takze to netreba brat vazne
me to zase po zkouknuti nejakejch videi pripada, ze to potrebuje nejakej re-shades ... ma to takovej divnej look a barvy
Bloobeři neznaj míru. Nebýt toho zbytečně dlouhýho závěru v chajdě, jehož délka vedla až k otravnosti a nudě, dal bych 80; do té doby to byla atmosférická psycho paráda se skvěle zpracovaným psím kamarádem. A jo, je škoda že imho na první dohrání nemá nikdo šanci dosáhnou dobrýho konce, pokud si předem nepřečte co je k tomu potřeba.
Viděl jsem gameplay, kde muž prchá na vozíku před obřími vlnami listí.

Tohle není nějaká parodie?
@pajmič (09.09.2019 23:29): +11111 Condemned. <3

Poslední dva díly Resi jsou lehkým doporučením pro někoho, kdo od svého herního hororu chce víc, než spoopy walking simulator, obzvláště sedmička mi konkrétně na Condemned intenzivně dala vzpomenout.

Blérvyč mě relativně zlehka zaujal svým prvním trailerem, ale jakmile jsem viděl, kdo to má na svědomí, chuť mě zase instantně přešla. :) Dal bych si remake starých Blair witch her!
@ntz (09.09.2019 17:52): @Chuck (09.09.2019 18:01): Jak mě to jen mohlo napadnout házet na tebe takový stereotypy?? Každý, byt sebetrvdší chlapák, má svou citlivou stránku. Máte recht, kluci. :D

Jediné, co mě na těchto hrách děsí, je ubíjející nuda. Pořád čekám na hru ala Condemned, kde se, čas od času, i něco málo přihodí. Jaký je tohle? Liší se to nějak, až na toho hafíka, od ostatních nudných exkurzí na místech, kam by ste ani PSA nevyhnali?
@Chuck (09.09.2019 18:01): diky nacelniku, ze ses' me zastal ... outlast jsem rozehral ke druhy lekacce, potom jsem se na to vykaslal, v alien isolation (jsem se dostal do toho sick hnusmyho hnizda) jsem se dostal do 13. kapitoly a kaslu na to ...
@pajmič (09.09.2019 15:50): to, ze posloucham metal, snad jeste neznamena, ze mam hrat horrovy hry a koukat na nejaky krvaky ;D ... idealni romantickej vecer pro me poslechnout novou desku od Gutalaxu nebo si poslechnout muj novej objev z BA UR, ptom se kouknout na Dirty Dancing a nebo Pretty Woman se svou drahou polovickou a jit spat :D
@ntz (06.09.2019 22:41): Klidně to zkus, třeba už jsi na tom psychicky líp. :-) A nemysli si, já při těch hororově zaměřených hrách taky poměrně trpím a naopak to došlo tak daleko, že Outlast 2 jsem z 90% hrál za přítomnosti synátora (16). :-) Jediné, co jsem z podobných her bohužel nedal, byl Daylight. Tam ve mně vzezření hlavního protivníka a hlavně setkání s ním vzbuzovalo něco, co se opravdu podobalo infarktu. A přitom ta hra je asi dvouhodinová.
@Chuck (06.09.2019 14:26): spravne, nedal .. dokonce jsem zapichl hned zkraje .. a nedal jsem ani alien isolation ... ale nerikal jsem, ze to budu hrat ... jen me ta hra zajima a rad si ctu komenty :)
Jako vracet už se nebudu (resp už to ani nejde), ale vadí nějak, že jsem se nedostal do bunkru? Kód k zámku jsem po scéně v autě dostal smskou, ale pak jsem se od auta k bunkru už nějak nestihl vrátit.

Jinak les se mi líbí moc. Vypadá super.