Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BitRay

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.04.2016 PC
Vývojáři:
Lagun Victor
Jedná se o jednoduchou logickou hru, ve které je vaším cílem z poskládaných kostek odstranit červenou a na hrací ploše udržet bílou kostku. To provádíte ničením černých kostek.

Hra nabízí přes 50 různých úrovní a 2 soundtracky. Délka hry se pohybuje okolo 30 minut. Nedají se ukládat pozice, a ani nemáte na výběr z jichž dohraných úrovní, takže po ukončení hry musíte vždy začínat od začátku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Bitray je vcelku příjemná jednohubka. Tu půlhodinu jsem se celkem dobře zabavil a hra mě ničím neštvala. To je u takového dílka příjemné překvapení. Navíc se během hraní line z reproduktorů příjemná hudba.

Jen mě mrzí, že autor nevytřískal z toho konceptu trochu víc. Během hry se vystřídá plejáda speciálních kostek, které se postupně představí. Problém je v tom, že pak už nejsou buď vůbec nebo téměř vůbec využité. Hra tak nijak moc negraduje ani velikostí levelů, ani obtížností. Ano, některé levely je nutné opakovat, ale často je to jen kvůli nevyzpytatelné fyzice. U mě to nevedlo k frustraci, ale spíš jsem se cítil pobaveně a čekal, co ty kostky zase vyvedou. Zvlášť když restart a nový pokus je otázkou asi dvou vteřin.

Pro: Jednoduchý a vcelku zábavný koncept / Grafika je koukatelná / Hudba

Proti: Nevyužité speciální kostky / Nutné hrát celé na jeden zátah

+11