Dvacetiminutová záležitost, která dá vzpomenout na klasiky jako Wolfenstein 3D a jeho následovníky. Proč tedy tak nízké hodnocení ptáte se? Nuže dobrá, já vám to tedy povím.

Za prvé hra obsahuje pouhé tři úrovně, které nejsou nijak náročné a opravdu jsem měl za dvacet minut hotovo. Ve hře jsou rovněž pouhé tři zbraně - motorová píla (s tou začínáte), dále podivně vypadající brokovnice a ještě divnější samopal.

Nepřátel je alespoň o trochu více. Konkrétně se jedná o zombie, kostlivce, golema a krakena s chapadly. Bohužel nemají žádné schopnosti útoku na dálku a zdraví vám uberou pouze, pokud se k vám dostanou. Rovněž nemají ani žádný pohyb, kterým by dělali úder a tak se vám odečítají životy pouze tím, že na vás tlačí.

Každá úroveň je odlišná, ale vcelku i trochu nepřehledná a zmatená. Barvy jsou velmi křiklavé, ale strašně podobné, a ke všemu, když jsou stěny tvořeny z jedné stejně barevné textury, tak vyznat se v úrovni je pak docela obtížné. S tím ovšem napomáhají mince, které jsou po úrovních rozházené, díky nim se totiž dá orientovat, a zjistit, kde člověk byl, a kde ne. Cílem úrovně je najít klíč a pak se dostat ke dveřím a konec šmytec. Žádné příběh, ani nějaké animace či obrázky se zde nenachází.

Hudba hrající na pozadí je, taková nic neříkající a možná si, za tu krátkou dobu ani nepovšimnete, že tam nějaká hraje.

Pro: Krátkost, jednoduchost

Proti: Málo úrovní, zbraní a nepřátel, nepřehlednost úrovní