Až to někdo dohrajete, napište nějaký názor. Já už to konečně dohrál a výsledný dojem hodně dobrý. Atmosféra paráda, jen ten konec má svoje mouchy a nelogičností.
tak jsem to začal hrát znovu a... je to pořádná řežba! Holt zkušenosti jsou zkušenosti. Ve snaze dostat se co nejrychleji do bodu, kde jsem byl než mi to spadlo, sebevražedně běžím dopředu a kosím všechno co mi přijde do cesty... Hirošima hadr! Až je mi těch španěláků líto :D
Tak už jsem hru skoro dohrál, když v tom výpadek proudu. Hra to očividně nerozchodila a po restartu počítače mi to nechce načíst uloženou hru. To naštve. Nevíte někdo náhodou co s tím? Neměl by někdo save z poslední fáze hry se všemi odhalenými lokacemi? V příběhu mi toho asi moc už nezbývalo, tak bych si to rád dohrál. Dík :-)
ha ha, tak já až ted zjistil, jak to udělat, aby to nebylo celé černobílé :-D mimochodem, docela zajímavá vychytávka... chvilku můžete hrát v černobílé, jen ta červená zůstává, takže to občas vizuálně připomíná Sin City :) v barevné podobě je to možná méně umělecké, ale podstatně přehlednější. Dabing mi tam docela chybí, je to takové statické. Ale jinak zatím zajímavý nápad, jsem zvědavý, kam to bude směřovat.
@Maximus (31.03.2014 08:24): Zatím mám odehráno tak hodinu a půl, takže na celkové zhodnocení je dost brzy... Nicméně, ona je to vlastně hororová hra v otevřeném světě. Před nepřáteli je lepší se skrývat, než na ně útočit, pokud se vyplaší dva naráz, tak jste bez šance. Vcelku překvapivá je role větru, neboť to by mělo určovat, zda vás nepřátelé vycítí či ne... nejsem si jistý, jak moc dobře to funguje, nicméně se to psalo v jedné z rad v pomyslné tutorialu. Výtvarná stránka skutečně výborná je, o tom se může přesvědčit každý. Zvuky... to už je trochu horší, dabing zcela chybí.
Ake to je? Lebo vizualne to vypada dobre, ale inak to ma velmi rozporuplne recenzie.