Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlepillars: Gold Edition

56
6 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
28.04.2014 PC
Vývojáři:
Hitcents
Oficiální stránky:
http://www.hitcents.com/games/battlepillars
Battlepillars Gold Edition je real-time strategií založenou na principu tug-of-war, kdy útočíte z jedné strany obrazovky na druhou. K útoku využíváte stonožky, které skládáte z jednotlivých částí. Čím více částí stonožka má, tím je silnější, ale naopak ztrácí na rychlosti. Každá část navíc může být ještě vylepšena jedním z následujících způsobů. Nohama, které zvýší rychlost, brněním zvyšujícím odolnost celé soupravy nebo zbraněmi od plamenometu a kulometu až po těžkou artilerii.

K dispozici máte 4 herní módy. Kampaň pro jednoho hráče obsahující 50 levelů a 5 bossů. Online multiplayer umožňující hrát proti dalším hráčům. Test zone, ve které máte neomezené prostředky a můžete zkoušet různé taktiky a Endless, v němž si můžete otestovat své schopnosti proti nekonečnému přívalu nepřátel.

Gold edition oproti základní verzi vylepšila ovládání a vybalancovala obtížnost hry. Jako bonus také přidala originální soundtrack a Artbook.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Další z řady tog-of-war her, určených spíše pro mobil/tablet než pro PC. Není to tak dávno, co jsem narazil na internetu na názor, že se jedná o úplně zbytečný žánr na PC. Nejsem si úplně jistý, jestli bych s tím souhlasil, každou inovaci považuji za pozitivní, a i když klasické strategie jsou zajímavější, tak si celkem rád jednou za čas zahraji tento typ her.

Samotný gameplay je prakticky identický s ostatními tog-of-war hrami s tím rozdílem, že je daleko omezenější. Například oproti Total War Battles: Shogun hra neobsahuje příběh a také nemáte možnost si stavět vlastní základnu. Vše na čem hra stojí, je jen to skládání housenek dohromady, než zjistíte, která kombinace je ideální a té se budete držet, než vás hra omrzí, což v mém případě bylo celkem rychle.

Nejedná se o vyloženě špatnou hru. Pokud bych jí ale měl hodnotit jako oddechovku, pak patří k těm jednoznačně podprůměrným. Jsou v ní navíc příliš patrné free to play prvky z mobilních zařízení, kdy máte spoustu věcí na dokoupení. Kredity na nakupování získáváte postupně během hry zdarma, ale to by mě hra musela nějakou dobu bavit, abych toho mohl využít.

Dalším prvkem, který potenciálně mohl hru oživit je multiplayer. Bohužel jsem však během hry online nenarazil na nikoho, s kým bych mohl hrát.
+5 +6 −1