Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

No, podrobný komentář si napíšu asi až později, ale ve zkratce - bylo to boží, takže new game plus :D A poslouchání soundtracku mě ještě pořád neomrzelo, třeba u vaření TOP :D
Do 30. dubna (2018) je hra na Steamu za krásných 3,74 Eur (75% sleva)
Neubránil jsem se a zkusím si tedy zahrát... když za to chtějí jen stovku :d
O tridu lepsi jak Transistor

Dohrano na iPadu a ovladani v pohode, akorat mi to prislo fakt strasne lehke. I se vsemi aktivovanymi idoly jsem v pohode prosel prvni lokace v game+, ale musel jsem skoncit bo to muj ipad nezvladal po strance vykonu a sekal se (padalo moc xp krystalu ;) )
@ViRus (05.07.2014 00:13): Já přesně naopak. Zulfa jsem zachránil a odletěl jsem. Nepřišlo mi smysluplné vracet zpět čas, protože to nejspíš povede jen k nekonečnému opakování toho samého.
Nakonec paráda, s idoly o poznání lepší. Výzva, která mi tu ze začátku chyběla se s idoly též dostavila a příběhově to ve mně zanechalo pocit, že má snaha nepřišla vniveč. Prostě si jej budu pamatovat a k určitě se k Bastionu vrátím.

Btw: jaké jste udělali rozhodnutí. Já Zulfa jsem nechal umřít a obnovil jsem svět.
Každý bůžek nějak posiluje nepřátele, když je aktivován ve svatyni. S každým se taky zvyšuje zisk XP a fragmentů. Když jich aktivuješ víc, obtížnost začne slušně přituhovat.
Ha konečně jsem tomu došel na chuť po vlažném stejném začátku se konečně něco děje, ta svině Zulf a cvičím se na Legolase, luk, mačeta a ochočený démonek :-)

Audio majstštik (Singer) to samé prostředí a co znamená ta konvice nebo co to je, ta co přenese do minulosti, něco jako tréning mód?

A jak jsem daleko, právě jsem dokončil Roathus Lagoon?

@Megastar (01.07.2014 22:54): Mám 4
Opravdu nádherný audiovizuál, ale ta náplň.. to bude stále takové "žádná výzva", mám za sebou 5 core, ale docela se do toho musím nutit, zlepší se to?
No já bych vážně rád, ale mám na účtu 55 kč a ono to chce 56 kč :D
Netuším co je Golden Axe

Hele když si toho Bastiona nechám v košíku a zaplatím třeba zítra, ta cena se tam stejně asi po konci akce zvedne, že? :-/
@Arcee (26.12.2013 20:26): Tos nikdy nehrál Golden Axe?

Normálně se tomu říká Hack'n'Slash, případně rubačky. Bastion svůj 'nízký' původ maskuje malebnou výtvarnou stránkou a epesním vyprávěním.
Nechápu jak jsem se celou dobu mohl vyhýbat plošinovkám :D Toto je super hra
Tak jsem se rozhodl to zkusit, koupil jsem si to na iPada a vůbec mě to nezaujalo. Bojový systém je divnej, ovládá se to zvláštně a celkově mi to nepřijde nijak zajímavé.
@Strady (20.03.2013 09:50): Už jsem zkoušel, je použitý a dotyčný ani nepoděkoval. =)
Mrknu na YouTube a ještě se rozmyslím, těch indie balíků je už ale fakt moc. Dobrá hudba se dá kupovat v balících na groupees.com.
Tak po druhém dohrání musím zvednout hodnocení, tohle je fakt výjimečná záležitost.
Teď jsem mu dal hodinku a je to parádní záležitost. Hlavně hlas co vypráví děj je neskutečný. I bratr se přišel podívat, co hraji za hru. Myslel, že hraji nějaký ponurou hru. Když viděl co hraji, tak jenom suše řekl, že je to pohádka :-)
V tomhle Humble Bundle jsou Steam klíče zvlášť pro každou hru, nebo jen jako balík všech her?
Já nemám jen swords and sorcery nebo co to je, a podle obrázků mě to neláká, ale asi to stejně koupím za pár doláčů, už pro ty soundtracky.
Nejlepší bundle, co kdy byl, je až tak perfektní, že všechny hry z v něm jsou už mám koupené/dohrané, takže ho nepotřebuju :(
Toz, nechce se mi delat zavery, nevim jak moc jsem daleko (asi buhvijak moc ne), ale zatim je to cca to samy. Snazej se, aby to bylo dycky trochu jiny, ale vysledny dojem aspon u me moc jiny neni. No, nechtelo se mi za to davat vic jak 10€, pokud se tam nestane neco epic, tak to asi koupim az ve vanocnich slevach >_>
Takže se hratelnost opravdu nezmění, ale stále akorát chodíš, rubeš a sbíráš ty píčoviny aby sis mohl doma postavit baráky?
no, me uz ten vypravec leze krkem jak tim jeho drsnackym hlasem komentuje sebemensi picovinu. Celkove i kdyz nemuzu rict ze by to bylo blby, tak zatim je to u me za slabsich 80. (Posbiral jsem vsecky cores, nacez mi hra rekla ze ted budu sbirat shards ... ne zrovna nejlepsi motivace.)
Demo docela pěkné, hlas vypravěče komentující vaše počínaní bezvadný. Otázka, zda plná verze neupadne ve stereotyp...