Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bangboo

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1995 Amiga
Vývojáři:
Michael Taupitz
V zemi jménem Zurki žil národ stvoření zvaných Bibo. Bibové si hráli a byli šťastní do chvíle, než zlý čaroděj Magenta objevil tento mírumilovný svět. Bibové netušíce podlost, padli čaroději lehce do rukou a stali se jeho novými otroky v říši zla. Jediný Bangboo unikl zotročení a samotinký putuje světem temnoty, aby osvobodil všechny příslušníky vlastního druhu.

Bangboo je arkáda ovládaná klávesnicí nebo joystickem, v níž řídíte malý skákající míč přes stovku statických úrovní. Ostatní uvězněné kamarády může Bangboo osvobodit pouze vlastním dotykem a to pouze ty, s nimiž sdílí stejnou barvu. Proto je nutné postupně navštívit kbelíky naplněné různými barevnými odstíny, které jsou rozmístěné napříč úrovní, mnohdy ukryté pod těly ostatních soukmenovců. Úrovně obsahují mnohé power-upy v podobě trampolín či kamenů, jež vás vybaví neviditelností nebo vyšší rychlostí a pohybují se zde i nepřátelé v podobě lebek nebo ptáků.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.