@ajne (13.12.2021 12:24): Skoro se mi to chtělo to kvůli tomu vzdát, ale asi tomu dám ještě šanci s nějakým starším sejvem. Bohužel budu muset odehrát poměrně dlouhou část.
@LuccinyHry (29.10.2013 20:40): Po napsání komentáře jsem o hře bavil s uživatelem KRoman47, který říkal, ať příběh neodsuzuju hnedka po první epizodě - takže uvidíme, třeba budu nakonec spokojen. Pokud jsi ale fanynka filmové trilogie, tak není myslím proč váhat :)
Pořád se rozmýšlím, jestli se do téhle hry pustit, neb už mám abstinenční příznaky z čekání na Walking Dead II, ale jestli je slabej příběh... na druhou stranu filmy jsem kdysi sledovala pořád dokola - sakra ;)
@Fg (05.11.2012 12:21): No já osobně bych řekl, že je lehká. Pokud jsem se někde zaseknul, tak to nebylo kvůli cizímu jazyku. Každopádně na idnes je čeština dostupná ke všem epizodám.
@Eru (05.11.2012 09:06): jelikož jsem dohrál pouze 1. epizodu a to ještě s titulky a třeba u míchání toho roztoku jsem se docela stratil, právě kvůli angličtině...jak jsou na tom zbývající 4 epizody, nemám tušení
jak je zde složitá angličtina? je možné se kvůli ní někde zaseknout vzhledem k žánru?
Lenže bol som na začiatku v doktorovom dome a ani tam mi to nešlo uložiť. Je možné, že to budem môcť uložiť až keď sa dostanem niekam ďalej?

A nemôže to byť spôsobené tým, som si stiahol tú freewarovú prvú epizódu a crackol ju?
Marty McFly říká - nevím nevím, 2d point'n'click adventura ve starém stylu by byla hezčí, ale musíme si vystačit s tím co je, že ? Hra jako taková ujde.
hru sem znovu nainstaloval, zkusil a jela, pak sem uspal pocitac a za hodku sem to spustil, ze si to konecne zahraju a nic zase sek na prvni obrazovce, je to proste divne :X, takze priste az to budu chtit skutecne zahrat tak budu muset asi to nainstalovat znova a hned hrat

Marles: jako myslis pres prave tlacitko na ikonku?
Eru: nn jeste obrazovka pred spustenim.... kdyz to spustim, prvni se dostanu na prihlaseni a pote se seknu na te nasledujici, kde si vybiras jednu z peti epizod, kliknu na prvni a na tlacitko "PLAY", ale to nefunguje - nereaguje :( takze do hry na tvou obrazovku se vubec nedostanu...
nn, ale predpokladal sem, ze primo ze stranek pojede a nepredpokladam, ze by cestina delala problemy se spustenim :( jinak je to cele jakesi divne, s oknem se neda hybat, spodni lista nejde videt, vsechny epizody jdou odkliknout na "Buy now" ale Ep 1 na "Play" nereaguje a zkousel sem ruzne klikani vsede mozne, je to fakt "ukol" ? :D uz me to zacina....
Já Back to the Future ani nehrál :) A zkoušel si to nejdříve spustit bez češtiny, zda máš funkční verzi?
ouch! adventury :( :D ja jen chtel odzkouset, zda mi jede cestina :X, muzes mi to do spoilu napsat?? musim vysavat, neni cas na premysleni :) dik ;)
muze mi nekdo rict, jak se tadle hra spousti? prihlasom se, dam PLAY a nic :(
No neviem veru, ak nemáš angličtinu na úrovni peruáncov, tak by som do toho nešiel, obzvlášť nie potom ako "vtipne" dopadli preklady minulých hier od telltale.
tak nejednodussi je si to koupit na PSN, ale slo mi o cestinu, ktera uz na PC verzi je...warez sux, ale je to logicke vychodisko:D
Fg - nj, to je zivot. Krabicku mas ako bonus, nemusis si ju nechat poslat :) Ja som to robil tak, ze som si nieco vyhliadol. Posledne Monkey Island. Kupil, hral a potom cakal. Nakoniec bola akcia, ze ak nakupis za 50 dolacov a viac mas postovne zadarmo, tak som nakupil :) Pretoze pre mna osobne je vzdy co na Telltale Store nakupovat :)
Fg - treba kupovat priamo z Telltale Store, je to najlepsia vec. Nielen davas peniaze priamo spolocnosti, ktora hru vytvorila, ale mas sancu ziskat aj krabicku (vacsinou len za postovne).
kde se to da na PC koupit? steam? nebo i jinde? krabice vsech dilu treba pak nebude?
Eru: Nebolo tam náhodou ešte niečo, že to auto trafil blesk? A dvaja McFlyovia tam budú, ale kvôli čomu to netuším. Je možné, že to bude ako vo filme.
NateLogan: Ne, jenom pes Einstein. Dva McFlyové by měli být v druhé epizodě, pravděpodobně tak, jak to bylo v druhém filmu v roce 1955.
Eru: Oh... Ale předpokládám, že jen auto, dva McFlye ve hře nejsou, že? :D Každopádně je to docela divný, zvlášť když mohli využít třeba paralelní časové linie jako ve filmu.
NateLogan: Při teleportaci v čase došlo k jeho zkopírování
Za záverečnými titulkami. Nevieš koľko epizód plánujú?
Tam v tvé otázce znamená kde? A odpověď na svoji otázku najdeš v mém komentáři.
Písali tam, že dvojka výjde vo februáry 2010, ale pravdepodobne mysleli 2011, či?